Ninjon Értelmező Kéziszótár

420: a marihuána fogyasztásának nem hivatalos “ünnepnapja”. Szóval április 20-a.
Ja és, hogy itt milyen értelemben használjuk? Leginkább poénkodásra, mikor valaki kicsit összezavarodott és össze-vissza beszél, mintha “be lenne tépve”. Ugye a sok utp szívása meghozza az eredményét. Valahogy így próbálnám megfogalmazni. De kiegészítheti más is. :smiley:

Felvilágosítást kérek a 420 al kalcsolatban

Szia a 320/ hámhúsz innen ered ha jól tévedek :smiley:

Link: Hámhúsz

Itt értelmet nyer a Szörnyezet szó is.

Igen, az onnan van. :smiley:, de a videóban elírták a címet, az rendesen: “hámusz” :smile:

Eltekerészeti eltekerentyű: bármilyen kar, amit kinyitáshoz, aktiváláshoz el kell forgatni (ki gondolta volna? :laughing:)

Kérdés: Mi az a Katinkázás? Nem értem…
Válasz: Á mindegy, hosszú…
:slight_smile:

@p3t3rson79 Omg, hangosan felnevettem XD Köszi :smiley:

Kiegészítés a “Jackson”-hoz:

Ha már volt, elnézést: “megjohnny-zta” pontos definíciója?

Csicsk: Egy olyan személy, melynek habitusát kiismerve olyan szinten jelentéktelenné válik számunkra, hogy még arra sem érezzük méltónak őt, hogy a csicska szóval felruházzuk.

Eredete:

Csináltam valamit, hogy egyben legyen a szótár. Még csak egy gyors első kiadás, majd még alakul később:

Nagyon baszón néz ki még ha első kiadás is GG

Nem tudok mit mondani. Baszó :smiley:

Átkozott jó :smiley:

Nagyon jó lett! GG! :grinning: Megtaláltam az egyiket amit én írtam, és észrevettem, hogy a “bővül” szó helyett bűvöl"-t írtam. :persevere:

Sebaj, majd kijavítom. Úgy is lesz pár új kifejezés mint pl. a “nyélgáz” :smiley:

Zsír! Pont néztem, hogy össze kéne foglalni erre megtetted! :smiley: Szuper vagy! :wink:

Hard Mode: Jani, Pisti, Nessaj , Yea és Azmo csapata

Vannak hibái, pl valahol ott marad, hogy “asszem még nem írták”, meg van ami nem t4eljesen érthető definíció, de amúgy rohadt jó lett. :smiley:

!summon @gogregina :smiley: Nézd meg Regi mi lett a kis ötletedből :smiley:

Igen, még Early Access :smiley:
Ha valakinek van kedve a PDF-be tud megjegyzést szúrni az Adobe Readerrel és ha elküldi nekem az alapján javítom a Word változatot.
Új szavak is jöhetnek még és beleírom.

Természetbarát írások
Olyan művészi megnyilvánulások összefoglaló neve, melyet az ismert univerzumon belülrő hozott el nekünk lengyelb. Sokszor említi meg mindenki kedvenc tigrisének, TheVR Janinak a napját, de alkalom adtán Steven Attenborough, azaz TheVR Pisti egy-egy mozzanatát is megfigyelhetjük bennük.

javítva, köszönöm @muffinhamster. :wink: