Ninjon Értelmező Kéziszótár

@muffinhamster
Azért ilyen stílusban írom, hogy szórakoztató legyen olvasni. Örülök, hogy sikerült.

Nagyon király lett :smiley:

Steven Attenborough :wink:

Ha még nem volt(ha igen, akk bocsesz):

MooBOT
A TheVR twitch csatorna rejtélyes moderátora, kivel senki nem találkozott eddig, s teljes homály fedi kilétét. Még az istencsászár duó se találkozott vele. Valódi neve, kora, neme, etnikuma, vallási és politikai hovatartozása, kedvenc zenei stílusa, mind ismeretlen. Egyet tudunk biztosan, hogy a valaha létezett legkeményebb admin a csatorna díszes történelmében. Mennek a találgatások, és a spekulációk azzal kapcsolatban, hogy ki is lehet az. Kilétét örökre homály fedi majd, hisz ez is épp olyan bája a csatornának, mely csodás mémekhez juttat minket.

Váó. Mind-mind tetszik. Ügyesek vagytok :slight_smile:

mádör of gád - nagyon baszó (lásd ~baszó) / meglepő dolog történik / cuccot talál Pisti (segítsetek pontosítani légyszi :grin:)

Sasingol :smiley: Zseniális lett amúgy :smiley:

Pontosítás a “tönkretenni a játékát”-hoz: Nem csupán azt jelenti, hogy megölsz egy online embert… Akkor használják, ha egy másik csapat egy adott emberét megölik, és oda az ő közös játékuk, ezért teszik tönkre a játékukat, mert annak árán is, hogy ők maguk beledöglenek is, megölik a másik csapattársát, hogy elrontsák a meccsüket, pl. PUBG-be különösen igaz ez.

Már csak azért is,mert meme,MEGÉRTE! :smiley:

Igen, ezt a PDF-ben én is pontosítottam amikor összeraktam.

@zoli3348 Megelőztél :smiley: K@&va jól néz ki! :slight_smile:

Bocsánat, ha már volt:
Baaf@sz: amikor valaki már annyira balf@sz, hogy még az “L”-is kár belé.

Még pincébb helyiség: a szokásos pincéknél is mélyebben fekvő és különösen ijesztő pincehelyiség

Kutyu: kutya

Kéjszülék Jani által használt tárgy (Pulse [R6S]), az ellenfelek hollétének felfedezésén kívül egyelőre titok fedi, hogy még mire alkalmazza/alkalmazzák

@detti_tws az Kéjszülék :stuck_out_tongue:

@bendeguse jogos, jogos, átírtam :smiley: ((komment előtt csak negyed óráig mondogattam felváltva, hogy “készülék” meg “kéjszülék”, na segáz))

Nullos, kapta, halt: a Rainbow Six Siege multiplayer játékban sokszor elhangzott szakkifejezések. “Nullos”, mikor az ellenfelet injured-dé teszik. Vagyis jelentősen lesérül és földre zuhanva reméli, hogy társa felszedi őt. Kapta és halt, mikor sikeres célzást követően eltalálják az ellenfelet, tehát “kapta”, majd ha ez megfelelő mennyiségben megtörtént, akkor pedig meg is hal, tehát “halt”.

Illetve egy kérdésem is lenne. Valaki el tudja magyarázni, hogy mit jelent az, amikor azt mondják Pistiék, hogy “most nagyon PC-k leszünk”? Nem is tudom, hogy jól írtam-e, de remélem értitek mire gondolok. :smiley:

@NemKriszti19 ! A píszí / PC / politikailag korrekt (katt!) --> politikai korrektség

Ááh, értem. Köszönöm szépen! :slight_smile:

Akkor én is kérdeznék. ^^ Mi az a “véházás”?