Ninjon mikulás

Sziasztok!

Lehet még korai erről a témáról beszélni, de tekintve, hogy még nyáron született meg az ötlet nem bírtam tovább húzni. :smile: Gondolom már sokunknak nem hoz mikulás csomagot a télapó. Ezért az jutott eszembe, hogy összegyűlhetnénk páran, akik kihúzva egymás nevét ajándékot készítenek a másiknak. Mivel ninjonok vagyunk, gondoltam lehetne valami vr-os dolog is a csomagban :slight_smile:
Az ajándék átadása történehetne személyesen, ez esetben regionálisan, vagy a másik opció, hogy postázva.

Mit gondoltok erről? :slightly_smiling_face:

8 Likes

TheVR Regionális Találkozó - Budapest ll. [VÉGE]?

Engem érdekelne hogy oldanánk meg virtuálisan a névhúzást, de támogatom az ötletet. :slight_smile:

Arra gondoltam, hogy random sorsolással, ha összejönnek a nevek.

Akár azon is szervezhettek egy ilyet :slight_smile:

2 Likes

Az alap ötlet jó. Igazából kell két dátum. Egy a jelentkezéshez. 1 pedig az időponthoz pl regionális ninjon talik vagy postázás esetén az adott hét.

1 Like

Akkor legyen az, hogy november 6-ig lehet erre az ajándékozásra jelentkezni majd szavazás során, viszont előbb azt kéne eldönteni, hogy regionálisan történjen vagy postázás útján az ajándékozás.

a Budapestit elkezdem szervezni!
Úgy értem h akkor a dátum megvan keresek helyszínt ahol meleg van!
és kiteszem h aki eljön és jelentkezik rá azt összesorsoljuk valakinek ajándékot kell vinnie valakitől pedig ajándékot fog kapni!
Még nem tudom mit csinálok azzal aki jelentkezik és nem jön el de tuti bannolom!
ill szerintem egy 2000.- összeghatárt is belövök :slight_smile:

3 Likes

Ha a regionális opciót választjuk akkor én a debrecenit vállalom :slight_smile:

2 Likes

Debrecenibe én is beszállok. De mielőtt nagyon belemegyünk, legyen egy kiírás hogy regionális szinten ki vállalja a lebonyolítást, mert nem lenne jó ha a fele társaság azért maradni ki mert nem tudtak szervezni találkozót.

2 Likes

Szeretnék kérni egy kis időt, aztán előrukkolok dolgokkal. :wink:

2 Likes

@lengyelb tudsz segíteni abban, hogy ne csak az általános kategóriában legyen benne a topic, hanem a találkozókban is? Nekem csak 1 kategóriába engedi berakni :disappointed:

2 Likes

szerintem ne ezt a topikot tedd be a találkozókhóz hanem hozz létre ott külön egyett ami lesz a debreceni találkozó!
én is épp ezt csináltam!

3 Likes

Szerintem ha a végére járunk akkor lesz kiírás. :slight_smile:

1 Like

Mivel a debreceniek inkább facebookon szervezik most már a találkozókat, ezért létrehoztam egy eseményt, ha valakit érdekel: Esemény

Emellett készítettem hozzá egy képet, ha szükségetek van rá más regionális mikulásos találkozónál bátran használjátok fel :slight_smile:
mikulás

3 Likes