Ninjonok autói :)

igazis… ez egy kicsit jobban tetszik. a közúton óvatosan!
a hangjától egy kis ízelítőt ha lehet akkor kérnénk. :stuck_out_tongue:

Jól sejtem, hogy az első kaszni alsó toldata utólagos ?:smiley: Na az nagyon feldobja :smiley:

Igen az. A hátulja is fel lett dobva.

Jól áll neki. Valami nagyobb vasalódeszkát nem tervezel rá? :smiley:

nem kell az oda… ez nem supra :stuck_out_tongue:

Ez egy kedves ismerősömé, nem túl nagy szárny, de szerintem baromi jó :smiley:

Külsőleg már nem nyúlok hozzá. Versenyek meg drift miatt inkább teljesítmény, kezelhetőség oldalról nézem a dolgokat és arra költök. Majd töltök fel a hangjáról holnap. :smiley:

Valakinek rendeltetés szerűen is kell ezeket használnia :smiley: Én show car-t építek főleg :slight_smile:

Bent a céges gépen sajna nem enged belépni a fórumra, de amikor megláttam a 350z-ket, hát úristen :heart_eyes: Képeken amúgy szerintem nem adja vissza, mennyire durván néznek ki, múltkor megállt egy a meki előtt… mire észbekaptam, kihült a szendvicsem, addig lestem a kocsit :smiley:

Mivel mostanában nincs új bejegyzés, megtörném a csendet az új autóm bemutatásával, ez egy MK3-as Mondeo, 2.5 V6-os motorral, igazi családi romboló, imádom :slight_smile:

A piros a jellenleg hasznalatban levo 125ccm cbf125
A fekete napokban lett eladva, cbr125 rw szinten 125ccm
igen, provisional Learning plate ect. UK ban elek. kocsi majd jovo nyaron lesz, msot a 500ccm testet csinalom meg majusba amint 21 leszek B)

Én is majdnem vettem egy ilyent tavaly, de sajna kellett a hátsó ülés is. Szép piros színe volt és a próba úton oda meg vissza voltam magamtól. Pedig az még csak a 280 pacis példány volt.

Nagyon egyben van. Gratulálok hozzá.:blush:

Csatlakozok már én is.
Ez az első saját kocsim egy 2007 Opel Astra H, 1.3-as cdti motor bújik meg a motorháztető alatta.
Lassan 4 hónapja van a birtokomban de eddig nagyon tetszik a kis gépsas. Nem a leggyorsabb a világon de nekem első kocsinak bőven megfelel.

Jelenleg sajnos darabokban van az eleje mert egy vidra pont rosszkor szaladt át az úton… (egy vidra b*sszameg)

Ugyan, csak szolgálati autó de több időt töltök benne minta peugeotban :slight_smile: 4.8L V8

Rég írtam ide frissítést, azóta ugrottunk egy nagyot az időben, immár rendszámmal :slight_smile: Nagy meló volt, de megérte :slight_smile:

Grat! Nem is tudtam hogy győri vagy. :slight_smile: Megkérdezhetem hogy van-e bármi kapcsolatod az Galántai út és az Újfalusi út sarkán lévő amerikai autó gyűjteményhez? :slight_smile:

Köszi! Nem vagyok győri, viszont azzal a csapattal csináltattam a járgányt, akiké az a telep is. A héten hoztam fel haza (Budapest) az autót :wink:

Az én autóm nem egy nagy eresztés. Szimpla 1.6 golf4 :slight_smile: Még csak a hifit gyűjtögetem bele, de amint lesz időm a belső kárpit és futómű kicsit átalakul, és a karosszéria hibák is javítva lesznek :slight_smile: