Ninjonok autói :)

Ő itt az én 1.4-es benzines hű társam. Ha már nem hasít, legalább nézzen ki valahogy :grinning:

UPDATE TIGER MOBIL

High-Five Focus brodhaaa

Szép a body modding, nagyon bejön az első lökhárító.

nekem most a barlangban ül, várva az áldozatát… :stuck_out_tongue:

Nálam meg valami gond lehet a gyújtással :smiley:

Itt az én verdám is. 90 lóerő 30-as top speed 4 hengeres motor.

Erre tegyél dísztárcsát :smiley:

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nekünk eddig bármikor “kigittelték” az egyenetlenségeket, egy idő után mind megrepedt, befolyt alá a víz és berozsdásodott. :stuck_out_tongue:

Friss családtag :slight_smile:

Annyira lassan érkezik hozzá minden kis apróság. :confused: De azért haladok vele :sweat_smile:

gond mi? :stuck_out_tongue:

@soulbund neked meg mi kell arra az autóra még?

Hát a listám szerint még 4,5-5m forintnyi cucc. :smiley: Nagyon máshogy fog pár év múlva kinézni. :slight_smile:

ajjaj… kezdek félni… ha arról a minimális aero cuccokrol van szó amit múltkor küldtél, akkor nem, de nekem ezek a marha nagy toldatok nagyon nem jönnek be.
Én annak is örülnék ha ilyen gyári állapotba tudnám hozni.

Gyári sem rossz, de nekem nagyon átlagos. Sok gyári van. 95% gyáriként vettem, kb kész is lenne, ha úgy akarnám. Ugyan az a drift body kit a terv azóta is. Csak abból a fent említett összegből a body kit fényezés nélkül 1-1,2 millió. :tipping_hand_man: :joy: Na meg egy normális nagy csiga sincs még fent rajta. :neutral_face:

sok gyári van? mutass 5 másikat Magyarországon… xd alapból nincs sok nemhogy gyári :stuck_out_tongue:

Nagyjából 30 van az országban, itthon a legtöbb gyári külsőleg, kb 2-3 nem az. Főleg motorilag húzott csak a legtöbb, 500-1000le között vannak a húzottak. :smile:

Hmm ezt lehet Debrecenben szoktam látni a csapó utcán :smiley:
A hangja állati :smiley:

Én vele szoktam úton lenni :smiley:

Igen, azaz. :slight_smile:

uuuuu cuprák… ^^
szeretném én is az eclipse-eseket össze hozni… leginkább a 3G tulajokat… eddig 3 másikról tudok… (a használtautó hirdetéseken kívül)

egyébként nagyon nagyon kíváncsi vagyok néhány autó statisztikájára, hogy mennyi van az országban (pl rx7, rx8, skyline, evo, impreza, fairlady, stb stb…) elkezdtem egy kis gyűjteményt csinálni ahol a japán sportkocsikat fotózom, amikkel találkozok… de hát elenyésző.