Ninjonok autói :)

Nekem az 1g-2g fej fej mellett a kedvenceim eclipse-ekből, a 3-4 nem kéne, egyszerűen nekem nem szépek.

Impreza sok van

split this topic #242

9 posts were merged into an existing topic: Ninjonok és az autóhifik

@soulbund
Ahham, megvan, tudtam hogy láttam már valahol a te kis szépségedet :slight_smile:

2016 AMTS. Minden évben szoktál menni?

@CsehMedve
Nem járok, az előző tulaj volt vele. Utána pár hónapra vettem meg tőle😃

split this topic #253

A post was split to a new topic: Ninjonok és az autóhifik

@mice0007 Gratula neked a projekt-hez, láttam már 1-1 streamben, hallottam róla, de most néztem csak meg a végeredményt, és nagyon király :wink:

@soulbund Szép kis supra, nekem is álmom egy ilyen, szép példánnyal rendelkezel. :wink: Láttam a videón, hogy jobb kormányos, ez a magyar utakon nem “nehézkes”? Vagy megszokható? (A bal kormányos nagyon ritka és horror árban van az összes) Választ előre is köszi :slight_smile:

@epeter97
Hobbi autóként nem vészes. Évi 5e km jó ha beletolok :smiley: Mindennapokra én sem ajánlanám. Igen valóban ez egy japán belpiacos modell (jobb oldali index ellentétben az angol jobbosokkal :smiley: ). Nekem ez az első autóm friss fél éves jogsival vettem, mondhatni ebbe szoktam bele. Viszont jelenleg automata(kézi móddal), a kézi váltót majd nekem is szoknom kell az ügyetlen bal kezemmel. :smiley: Hát a balosak valóban ritkák (45230db 4. generációs supra készült az egész világra ebből csak ~12800 balkormányos), de van itthon pár balos is ennek ellenére :smiley:

Köszi! :slight_smile:

Anyukám azt mondta, a tisztálkodás nagyon fontos!

Feszít a kecske… :rofl::ok_hand: 6.gen Accord :heart:

iiiiii… deszíp
nézelődtem én is… csak én 2.2-be :smile:

Rég volt update :slight_smile:

Az ilyen régi autók elég hosszúak, a parkolás, hogy megy vele? :smiley:

Kerülöm a belvárost :smiley: Elejét amúgy jól látni bentről, hátulja nehezebb, azt még szokni kell :slight_smile: Amúgy 5,5 méter :slight_smile:

Csak picit több mint egy méterrel hosszabb a kombi Lancerem-nél :smiley: (4,4m)

Sziasztok. Ez az én kis gépem. Zastava Koral In 2006-os kiadás 70 000 km-t futott :slight_smile:

Én most átmenetileg ezt a Corollát hajtom :slight_smile:

(https://photos.app.goo.gl/aKTCFpvUMVz3h9S66)

(ha csak simán beteszem valamiért levágja a kép egy részét a fórum… ha van ötlet az elkerülésére megköszönöm)

Eddig nem sok Toyotával volt dolgom, de abszolult elégedett vagyok vele. 1,8 szívó, 132 ló, természetesen automataváltó, de folyamatos klímázás mellett is eljár olyan 31mpg fogyasztással ami nagyjából 7,6 liter/100km. Egy ekkora kocsitól, nem spórolós vezetéssel ez szerintem több mint elfogadható. Egyszer bevágtak elém autópályán, elég komolyat kellett fékezni, de a biztonsági rendszerek is jól vizsgáztak (itt szerintem jó ha az emberek 20%-a indexel, a többi úgy vált sávot ahogy épp kedve tartja…).

Wow ilyet még nem láttam!

Nem egy gyakori autó az biztos. Magyarországon még én sem láttam :smile: