Ninjonok autói :)

Látom befizettél egy felnőtt Legóra :smiley:

X20XE Sajna. De ez se rossz. :slight_smile:

1 Like

Sajnos, én ügyetlen vagyok az ilyen LEGO-hoz. :sweat_smile:
Van más aki tud vele bánni. Még pár hét és játszhatok vele. :stuck_out_tongue:

1 Like

Egy kis update. Idei év második felében már ezzel a zöldikével megyek mindenféle. Hol az úton, hol a korláton, néha az árokban. Minden perce élvezet :))

19 Likes

ennyi szép masina közé most már gondolom nekem is illene bedobni az enyémet. mivel most komplett restaurálás zajlik, ezért 3 évvel ezelőtti képpekkel nyitnék. így került hozzám, mielőtt egyáltalán bármit csináltam volna vele.

21 Likes

aztán 500 munkaórával később műszakit kapott, és használtam 2 évig. addig kijött rajta minden, addig rejtve maradt hiba, úgyhogy a felújítás előtt, második fénykorában így festett a verda (bocs, tudom hogy szar minőségű képek) :

115

36 Likes

WOW Nioce :open_mouth:
emelem kalapom!
nem semmi munka!
GG!!!:star_struck:

2 Likes

Az oszt igen! Szép munka!

1 Like

Hát srácok nekem ő a kis igazi.
4 ütemű - 4 sebességes padló váltós.
28 éves kb 75-80 ezer km-el.
Eddig elvitt mindenhova ha egy kicsit lassabban is, de az ember így élvezheti az utat gyönyörködhet a tájban. Relaxálásra ideális.:sunglasses::slight_smile:

23 Likes

Fuuu de MR2… nagyon szép lett.

Végre volt időm és nem utolsó sorban eszembe jutott, hogy felcuppantsam a GoPro-t, így ezen a kellemes őszi napon sikerült csinálni egy ilyen kis videót, a szélzaj miatt bocsánat, ez a GoPro saját mikrofonja, majd alkalmasint kitalálok valami okosabb megoldást.

13 Likes

Csak mert frissen mostam és kivételesen nem retkes :smiley: Amúgy 3 hónapja vettem, első saját kocsim :relaxed:

11 Likes

Szeretett kisautóm életét elvette 1 BMW-s, mert telefonozott :frowning:
RIP 2015-2019 :frowning:

Te legalább megúsztad komoly sérülés nélkül? Sajnálom a veszteséget ami ért. Pláne,hogy önhibán kívül, más baromsága miatt.

3 Likes

Megúsztuk komoly baj nélkül (kedvesem mellettem ült).
Kíváncsi vagyok mit mond rá a biztosító

És a bmw-s még él?
Én biztos földhöz basztam volna őt is meg a telefonját is.

2 Likes

Higgadt maradtam. Szerencsére elismerte a balesetet és nem kekeckedett

Ez a megfelelő hozzáállás. Ha üvöltve , dagadó “fosóérrel” nekimész, a végén téged is elővesznek.
Lényeg,hogy megúsztátok komoly sérülés nélkül.

Spoiler

Másik dolog,hogy BMW ide vagy oda, ha a másik fél épp egy Suzukiban ül, akkor sem változtatna a helyzeten. Balesetet kortól, nemtől,típustól és faji hovatartozástól függetlenül bárki/bármi okozhat.
Az emberi felelőtlenséget a jármű elején található logó nem befolyásolja.

5 Likes

A spoileres mondattal teljes mértékben egyetértek :slight_smile: és akkor legyen ez az off vége jöjjenek a többi ninjonok autói

1 Like

Akkor folytatnám, sziasztok! :yum::grinning:

Első autóm, amit 2018 májusában vásároltam, egy 2002-es Seat Leon, 1.4 16V motorral, kemény 75le. Légkondival 60le. :rofl:
Km óra állása 149 ezer valahány száz, de kerekítsük 150 ezerre. :smiley:
Ami véleményem szerint valós, a netes adatbázis az mutatja, hogy 2012 óta biztos nem volt tekerve az óra (ettől kezdve jegyzik fel az óraállást műszaki vizsgán), de amúgy vezetett szervizkönyve van, és amúgy is állapotot veszünk nem pedig óraállást. :roll_eyes::smiley:
Viccet félre téve, imádom. Az biztos, hogy nem valami erős ez a motor, SŐT, de szerintem bőven elég ha a sebességhatárokat betartja az ember. Nagyon vigyázok rá. Nem külföldről behozott autó. Ja, és rozsdamentes. :slight_smile: A képeken még a téli felni garnitúra van rajta, de a nyári garnitúra is gyári Seat alu felniken található.
A belseje tulajdonképpen az akkori Audi A3-é. :slight_smile: Sajnos arról nem készítettem képeket. :confused:

Ha bármi kérdésetek lenne, vagy valamit kihagytam, írjatok. :smiley:

8 Likes