Ninjonok autói :)

Látom befizettél egy felnőtt Legóra :smiley:

X20XE Sajna. De ez se rossz. :slight_smile:

Sajnos, én ügyetlen vagyok az ilyen LEGO-hoz. :sweat_smile:
Van más aki tud vele bánni. Még pár hét és játszhatok vele. :stuck_out_tongue:

Egy kis update. Idei év második felében már ezzel a zöldikével megyek mindenféle. Hol az úton, hol a korláton, néha az árokban. Minden perce élvezet :))

ennyi szép masina közé most már gondolom nekem is illene bedobni az enyémet. mivel most komplett restaurálás zajlik, ezért 3 évvel ezelőtti képpekkel nyitnék. így került hozzám, mielőtt egyáltalán bármit csináltam volna vele.

aztán 500 munkaórával később műszakit kapott, és használtam 2 évig. addig kijött rajta minden, addig rejtve maradt hiba, úgyhogy a felújítás előtt, második fénykorában így festett a verda (bocs, tudom hogy szar minőségű képek) :

115

WOW Nioce :open_mouth:
emelem kalapom!
nem semmi munka!
GG!!!:star_struck:

Az oszt igen! Szép munka!

Hát srácok nekem ő a kis igazi.
4 ütemű - 4 sebességes padló váltós.
28 éves kb 75-80 ezer km-el.
Eddig elvitt mindenhova ha egy kicsit lassabban is, de az ember így élvezheti az utat gyönyörködhet a tájban. Relaxálásra ideális.:sunglasses::slight_smile:

Fuuu de MR2… nagyon szép lett.

Végre volt időm és nem utolsó sorban eszembe jutott, hogy felcuppantsam a GoPro-t, így ezen a kellemes őszi napon sikerült csinálni egy ilyen kis videót, a szélzaj miatt bocsánat, ez a GoPro saját mikrofonja, majd alkalmasint kitalálok valami okosabb megoldást.

Csak mert frissen mostam és kivételesen nem retkes :smiley: Amúgy 3 hónapja vettem, első saját kocsim :relaxed: