Ninjonok autói :)

Na akkor frissítek én is, Rivnek babája lett :smiley: Az új jövevény egy Fiat 500e, kifejezetten napi használatra lett, tiszta, zöld, szikrát eszik és megy mint a bolond :slight_smile:

22 Likes

Szép ellentét, a múlt benzintemetője és a villanyos jövő :slight_smile:

6 Likes

Hadd mutassam be Peppert, leánykori nevén Suzuki Swift 1.0 GLX. :blush: Fél éve van nálam, imádnivaló, egy álom vált valóra :slightly_smiling_face:

15 Likes

Egy kis update. Úgy néz ki most jó darabig ez a végleges kinézete a Suprának. Jöhet a motor és a váltó, plusz pár egyéb dolog upgrade-je :smiley: A linken több fotót is találtók róla :slight_smile: /katt a képre/
Imgur

22 Likes

Azt hiszem én is leírom hogy a 2 év alatt amióta megvan mi változott a szeretett közlekedő edényemen.
Hát változott sok mindene

Ugyan nem akartam de az kocsi orrát egy öngyilkos nyulacska megoldotta nekem,csak a maszk,géptető meg a lámpa fülei bánták :smile: :smile:

Sajnos volt olyan időszaka is amikor a leányzó inkontinenciában szenvedett,mint kiderült nem éppen megfelelően volt megjavítva a motor hengerfej problémája,amit még a volt tulaj ´´javíttatott´´ meg.
Így hát műszaki vizsga előtt ezt is meg kellett oldani,de már végre nem pössent be a kicsike :smile:

És hát utolsó sorban a kocsi belseje is megváltozott egy pöppet,egy kicsit bebőrösödött majdnem mindene is

8 Likes

Lassan vége az idei szezonnak, de azért igyekszem ezt a jó időt kihasználni. Ennek örömére lőttem egy ilyen csillagromboló elvonulós jelenetet :smiley:

14 Likes

Zenét is tehetnél alája úgy még job lenne.:wink:

2 Likes

Kint voltál a caddilac találkozón Felsőlajoson?

Nem, idén csak egy Parkolóparádén voltam meg most nyár végén pár autóval megkerültük a Balcsit

14 Likes

Bővült a gép park :slight_smile: Sikerült megvennem egyik (pénzügyileg legelérhetőbb) álom autóm:

12 Likes

Wow ilyenre nekem is fáj a fogam :smiley: :tooth::smile:

Nagyon szép használd egészséggel :slight_smile:

1 Like

Köszi :slight_smile: Még csak alig egy hónapja van meg, de imádom minden percét amit vezettem. Nem lóerő bajnok, de mégis nagyon jó vezetni.

1 Like

IS 200 vagy IS 300? Bár mind egy. Épelmével a 155le-is teljesen élvezhető. Ahogy tudom keresztlengőkaros futóműve külön dícséretet érdemel. :slight_smile:

3 Likes

“csak” IS200, bár egy jó 2JZ motorral még jobb lehet :slight_smile:
igen a futómű is zseniális + a sperr, van benne jóság :slight_smile:

2 Likes

Ő az en kicsike elso autom. Semmi extra, 1.4 Twinport motoros, de en nagyon szeretem.

5 Likes