Ninjonok autói :)

Nice! Az ott a háttérben a saját külön bejáratú benzinkutad? :joy:

Wow, ez nagyon komoly, gratulálok. Megrögzött japán autó párti vagyok, a nagy autókat sem szeretem, de ez azért keltett egy kis birtoklási vágyat bennem. :slight_smile:

Amúgy a kerekei laposak, vagy ennyire nehéz az autó?

Kicsit laposak, valszeg akkor érkezett. Konténerek-láthatósági mellény alapján én erre következtetek. Jól sejtem @mice0007 ? :slight_smile:
Kérdés, a mögötte levő drágaság volt a szomszédja az út alatt? Úgy olvastam valahol, hogy anyagilag 2 autót éri meg hozni egy konténerben.

Bocs, ha ez off-nak számít de Mazda MX 5 NB-ben van valakinek tapasztalata? Első autónak szeretném. Valamikor tavasz tájt szeretnék egyet beszerezni, ha anyagilag sikerül úgy állni. (1-1,2 millió között szeretném a vételt). Mi a véleményetek erről a típusról?

Köszi! :slight_smile: eddig direkt nem cseréltem ott a gumit, mert az még a régiről van és emlékeztet a régi bicóra :slight_smile:

Nekem csak egy szereny kis civic-em van. :slight_smile:

No, találtam képeket a feljebb emlegetett szerelem autómról, a 2008-as Volvo S40-ről (kicsit összeszorult a szívem, ahogy nézegettem a fotókat, de egyszer remélhetőlg újra lesz egy ilyenem…) :slight_smile:

(igen, a vezetőülés tényleg koszos, itt még takarítás előtt látható)

Ő az első autóm :slight_smile: 2004 óta volt nálam. Ha mesélni tudna nektek, a felét nem hinnétek el! Sokféle gagyi átalakításon átesett. A műszaki vizsgák szigorítása miatt végül vissza kellett alakítani, ezért nincs az ajtótól hátrafelé dekor, illetve hiányzik a keréknél. Természetesen 1.4-es. Tipikusan mi más lenne :slight_smile: Mivel szétvertem (mostmár bárcsak ne tettem volna) sokat kellett javítgatni, eladtuk a világ legjobb autóját. Fáj a szívem érte.

Ez van most. 1.8 benzin. Tesztautó volt egy szalonban 6000+ km-el vettük idén nyáron

Ez pedig egy A6 homológ (nem kit-car :frowning: ) SP rendszámos versenyautó

Fagyasztott pékárut pedig egy Toyota Dynán hurcolok az ország keleti felében.

Azt is szeretjük. :wink:

@SutkeXD Neeem, dehogy. :smiley:

Persze laposak, normál körülmények között nem ilyen :slight_smile: persze az autó sem könnyű, úgy 2,2 tonna körül van

Igen, az egy 68-as Ford Mustang, útitárs volt, de volt bent meg egy 2017-es Dodge Challenger is :slight_smile:

Hát jó, ebből az érkezéses szériából még egy, ezúttal egy körbejárós videjó. A héten neki ugrunk a szervizben, hogy mit-hogyan, aztán kb november végén neki ugranak a témának. Addigra az alkatrészek is befutnak várhatóan. Lesz azért vele meló, pl az elejében keresztbe a hűtő maszk alatt van egy ezüstre festett deszka (!), a franc tudja mit tart de remélem nem esik szét semmi ha azt onnan kivágjuk mint macskát szarni :smiley:

Škoda Octavia Combi 1.9 TDi 110HP ASV (A jó öreg adagolós TDi)
2002-es model,230XXX Km-rel,Elegance felszereltség (4X Elektr. Ablak,Man.Klíma,Ülésfűtés(Télen ki fogom használni nagyon),Duplapadló a csomagtartóban,könyöktámasz)
Eredeti motor,váltó,kuplung,200K Km-nél lett a turbó cserélve,én vagyok a 3. tulaj

Üdv! Egy barátomtól sikerült részegen megvennem egy esküvő alkalmával, mert mi másért járna esküvőkre az ember… Egy percig sem bántam meg, pedig hemzsegett a konstrukciós hibáktól, mármint új korában, a legtöbb az évek során ki lett küszöbölve a motort kivéve, ami a lényege :slight_smile: 2.5 v6 TDi kicsit megpöckölve a ,gyári lovak mellé beállt még kb 90

Ez melyik évjáratú A6os? Mert ha a 2001 környéki akkor azok még az igazán jók, és egy életen át is el tudják kísérni az embert… Audi örökké megbízható és félelmet nem ismerő főleg ez a modell… :heart:

Rendszám alapján 2004. október környéke, 2001-ben még az előző generációt árulták, ez 2003 végén érkezett.

99 es, 2002-es honosítás csak a hátulja cserélve lett a fészlift utánira, és igen, ez max lerohad de el soha :slight_smile: vastagon horganyzott karosszéria + pár alu elem. Örök élet meg egy nap, de ha igazán megölhetetlent akar kifogni az ember akkor 1,9 tdi-vel veszi, az kimegy a világból, ez inkább erős mint tartós állítólag, bár nekem eddig nem volt bajom vele.

Igaz igaz az 1.9est nagyon dicsérik, olyanhoz sajnos még nem volt szerencsém csak ehhez a típushoz, de ez nálam eleget bizonyított és legalább még vasból van és nem lesz belőle harmonika ha baleset történik :slight_smile:

Biztos szereti a magyar utakat az alja :smiley:

Mitsubishi Lancer 1.6 sport kombi, gyári MOMO kormánnyal és toronymerevítővel :slight_smile: 98 paci figyel benne, viszont ahhoz képest alapjáraton a saját tömege csak 1.2 tonna (én sem értem hogyan de annyi :smiley: ) 1 hónapa van nálam, kellett is már rá költeni meg még lesz vezérlés csere január környékén, frissek a fékek elől-hátul, új kuplungtárcsa, friss műszaki, csak azt sajnálom hogy a gyári alu felniket eltüntette a volt tulaj -.- De majd egyszer! Második napja volt nálam a kocsi és egy nyest elrágta a gyújtókábeleimet úgyhogy érdekesen indult a kapcsolatunk :smiley: De majd szép lassan helyreteszek rajt mindent! 14 éves és a tinédzserek már csak ilyenek, viszik a pénzt! :smiley: