Ninjonok autói :)

A fókát Nyír1házán szoktam látni

Ez pedig az én hobby autóm:

Ígértem, hogy bedobok majd néha egy kis helyzet jelentést :slight_smile: Ahogy a képek tanúsítják, keményen megy a munka :smiley:

teljes felújítás lesz?

Nem, de elég alapos :slight_smile:

sok sikert hozzá!
Én tavasszal tervezek egy komolyabb projektet az enyémmel

Mit tervezel? :slight_smile:

JDM 2.0-ás motort kerülne bele 330-350lóval meg egy normális kipufogó rendszer aminek van egy kis hangja,mert a gyári az nagyon szolid. Nem akarom hogy a szomszéd településen is hallják hogy elindítottam , szóval valami aranyközéputat szeretnék.

Jól hangzik. :smiley: Turbósítani a jelenlegit nem olcsóbb? :slight_smile: Egyébként én ajánlom a HKS Hi Power Silent kipufogó rendszert. Én is csak azt vállaltam be , mert ahhoz még jár dob, nem egy üres cső. Az nem biztos, hogy a te modelledhez gyártottak már, de elég valószínű mivel kb. minden japán típushoz van nekik. :slight_smile: Viszont fontos a HKS eknél a nevük ne, hogy HKS Carbon TI t vegyél. Az például egy üres 98as cső 120-150 véggel. :smiley:

Na végre nem én vagyok egyedül supra mániás! :smiley: szexi dög, vigyázz rá! :slight_smile:

Köszi! :smiley: Le kellene már cserélnem a képeket, sokat változott azóta. :smiley:

ugye a mostani egy 2.5 turbó kb 300 lóval. Ez már egy épített motor egyébként gyári teljesítményen,de a 2.5-ös subaru motorok nem a magbízhatóságukról híresek. A JDM Spec-c 2.0-ás motor sokkal komolyabb, az én generációmból alapból 317 lóval jelentek meg, majdnem 8ezerig elforog és a gyári felállásban elbírja hosszútávon a 350 lovat. pár módosítással pedig mehet fentebb is.
A 2.5 nem bírja annyira a plusz teljesítményt. Egyébként olcsóbb lenne. Ennek a motornak a teteje kb 330 ló lenne a fölé már új injektor kellene majd új turbó.

Ó, értem. Subiban nem vagyok otthon annyira. Sok sikert az építéshez. Jobb egy JDM szív. :smiley: Nekem is most fog jönni a turbósítás, bár én nem megyek el a motor maximumáig, mert az 1000le felett van kicsivel. Nekem elég utcára 500le. :slight_smile:

Helyileg merre látható az autó? :smiley: nagyon ismerős nekem a kis gyönyörű! :smiley:

Abonyban lakom, de Szolnokra sokat járok vele. :smiley:

Gotcha’! Szolnoki vagyok, láttalak már jó párszor nyálcsorgatva! :wink:

köszi neked is!

Összedobtam egy kis facebook blogot, ha valakit érdekel a Buick project itt jöhet :slight_smile:

https://www.facebook.com/groups/137545113558100/

Amúgy alakul a dolog, most már kezdenek látványosan fejlődni a részegységek :slight_smile:

Nálunk sajnos csak egyvalakinek van autója, azis az asszonypajtás :smile: de nembánom mert nekem izgalmasabb jutott :slight_smile:

e:

Látom itt a szebbnél szebb autókat… nekem csak egy pici C Corsa van jelenleg, de kiszolgál… :smiley: