Ninjonok autói :)

Szeptember óta van nálam a baba, nagyon nagyon szeretem mert egy cordobából ültem át !!
Régi nagy vágyam volt egy ilyen dög. Benzines 1.6 os 102 lovas, 2008 as évjárat.

Egy Range Rover HSE Sport 3.6TD V8 300 pacis és 640NM-nyomaték van benne. Lehet vele gurulgatni :)))

És egy BMW 320d , Chip tuningolva 190 lovas és kb 340NM lehet benne :slight_smile:

Alakul a project, gondoltam dobok egy kis update-et ide, ha valakit bővebben érdekel, klikk:
https://www.facebook.com/groups/137545113558100/14

2.0 8v :slight_smile:

És most hirek.Beanozositattak több loppott autot a “thevr” videojáték közösség forum oldalán,a rendszámaik alapján.Az elkövetöket azóta letartoztatták,egy nyomozást követően.Az autokat legfoglalták, és rendőrségi állományba állították, kisebb átalakítások után.

wat? :smiley: mit szívtál te meg? :smiley:

“A fórumon továbbra folytatódik a nyomozás.Bizonyos hozzáférések után és annak használója után.Amibe beletartozik a beszédstílus megfigyelése is”.Mondta a rendőrség egyik nyomozója híradónknak.

kiégek @ronan01 xD én is kérek abból a cuccból :smiley:

"Az úgynevezett “kommentek” vagy hozászolások alapján feltehetőleg sokan valamilyen tudat módosítószert használnak."Mondta nyomozó úr már korábban megfigyelt oldal tagjaira utalva.

Az esetben tudatmódósító szerek is szóba kerülnek. Az ügy bonyolódik…
Remélem nem gond :slight_smile:

“Mindent megteszünk annak érdekében, hogy felgöngyölítsük az ügyet, egyelőre információkat gyűjtünk” - nyilatkozta a rendőrségi szóvívő.

ne trollkodjuk már szét ezt a szép topicot pls. :slight_smile:

Okés :smiley:

Itt az enyém, nagyon szeretem :slight_smile:

Én csak szolidba egy 2005-ös fullos felszereltségű 1,3 benzines swiftet hajtok :wink:
meg van még egy bicajom is hogy ha jó az idő akkor legyen mivel kikapcsolódni ha már nincs motorom vagy egy jó cabriom :smiley:

Csatlakozom az előttem szólóhoz :smiley: 2007, 1.3, benzin, a bicajomról nincs képem :frowning:
Amikor elmentünk érte:

Miután kész lett:

@huNovi Szép lett nagyon😉

1,5 év se cigi, se pia… itt az eredmény. Új családtag ^^

Szép szép, márkatársam :slight_smile:

Nekünk is van lancer… az a családi… ez inkább egy álom volt számomra.