Ninjonok autói :)

Köszi, neked is @papasyn. Hangjáról még nem sikerült, a fenti képeket amikor lőttem rohadt szeles időben volt, kamera mikrofonjának ez sok volt… most meg az OT vizsgáig garázsban áll, picit rossz így az akusztika de majd megpróbálom, csak nincs normális mikrofonom (kamera vagy teló beépítettje van).

Ez lakik az orrában:

Pesten található a verda? Mert van mikrofonom, nem egy nagy szám egy shure mikrofon, de a beépítettnél lehet hogy jobb. :wink:

Most igen, de 15 nap múlva veterán vizsga, utána még megy vissza szervizbe 1-2 apróság miatt. Aztán műszaki vizsga és talán március elején lesz rendszám is :slight_smile: Utána már egyszerűbb lesz összehozni normális videót :slight_smile:

:scream:

Nekem ő az én örök szerelmem :heart_eyes:

Sziasztok!

Belépek a sorba, megmutatnám én is a csapatszállítómat :slight_smile:

Rossz, hogy a jel az elején egy olyan bélyeg, ami miatt akárhányszor megkérdik milyen autóm van, magyarázkodnom kell, pedig nekem ez az ideális családi autó, amit megfelelő gondoskodás mellett nem drágább fenntartani,mint bármi mást. Próbálok rácáfolni a sztereotípiára, ami sajnos valóban létezik.

Választhattam, hogy adott pénzből megveszem a régi széria legjobbját, vagy az újabb széria legrosszabbját. Természetesen az előbbi mellett döntöttem :slight_smile:

Hónapokig kerestem, nem volt egyszerű, mert rengeteg a leharcolt, lógóbelű példány.
Célom a gyári állapot fenntartása, semmi tuning, csak a minél jobb kondíció :slight_smile:

Remélem tetszik :slight_smile:

Na sikerült egy kis hanganyaggal készülnöm. Jövő héten kezdődik a “vizsgaidőszak” remélem gond nélkül átgurul mindegyiken (veterán + műszaki) :slight_smile:

engem a motortér érdekelne xd tök mindegy milyen a háttér.

(bakker ott van csak lejjebb kellett tekerni xd)
nagyon szép.

remélem nem XD… nekünk az volt… hmmm jó néhány dolgot nem értek maradjunk annyiban.
Szar gázolajat, meg a horvát, szerb üzemanyagot kerüld :wink:

Egy kis délutáni mosás nap után.
Csak hogy teljes legyen az összkép…

A Lancerem kedveli ezt a képet :blush:

Lexus IS200 (első generáció, 1998-2005) nincs valakinek? A Toyota mellé tervezünk venni egy ilyet és érdekelne hogy mik a tapasztalatok. :slight_smile: Köszi

majdnem az lett az eclipse helyett… az lett volna a harmadik választás.

Én a Celica és a IS200 között vacilálok. Eddig erősen az IS200 felé billen a mérleg (sor6, hátul kapar, esetleg sperr) :slight_smile:

ha celica akkor csak a régi kereklámpás… esetleg bukó… az új már nem celica.

Alakulnak a dolgok:

nice ^^ hangot kérünk! @soulbund - tol is :blush:

még nincs nálam,talán már a jövő héten kész lesz

jaaaa @soulbund nyomassad csak azt a super szép suprát!!!

Nekem elég uncsi egyenlőre. Gyári 3 nagy és egy kis dob szinte csak suhogást eredményez a kipufogó rendszeren. Konkrétan 5mről alapjáraton nem hallod, hogy járna a 3000 sor6 :confused: Majd, ha fent lesz az 1 kis dobos 78as rendszer 150es véggel​:sweat_smile: