Ninjonok autói :)

Ez kb csak a motor hangja a kipufogón semmi hang nem jön ki kb. Alig várom, hogy rászabaduljon a hangja a szinte nyitott rendszerre :smiley:

Élőben azért zseniálisabb egy kis gázfröccsel :slight_smile:

Szépen ki van bélelve a motorház :slight_smile: Szép masina!

Az egy eredeti HKS SSQV lefújószelep ?:slight_smile:

Igen!

Köszi!

Kész az autó
egy nagyon “jó” minőségű videóval tudok még csak szolgálni

Sziasztok!
Most csatlakoztam a fórumhoz, örülök, hogy ráakadtam erre a topikra :slight_smile:
Bemutatnám az ex kisautót, egy 1.4-es '00 Honda Civic, sok nagy pillanatánál ott volt az életemnek és sosem hagyott cserben, de bővül a család és kellett egy nagyobb helyette :slight_smile:

Elég szép állapotban van / volt…

Ott a Cápa! (tudom az az E24 volt de nekem ez is az) Szép darab… bár nekem kicsit nagy… én inkább E30 320-325 párti vagyok, de nagyon szép.
Gondolom Soltvadkerten törzsvendég… :wink:

Köszi :slight_smile:
Igazából közel hibátlan állapotban volt, egyedül a sofőroldali ajtó alja kezdett el látványosan rohadni, de az új masina is állat lesz, majd dobok fel róla ide képet, ha rendbe lesz rakva

Köszi! :slight_smile:
Igazából nem szoktam vele Soltvadkertre járni. Nem is oda való. Ez egy egyszerű , fapados öreg BMW amire lenne mit költeni. Talán majd egyszer,ha az anyagi hátterem engedi akkor rá tudom költeni azt amit megérdemelne. :slight_smile:

Ő az én Mandulám. 1 éve van nálam, laurin&klement kivitel, imádom úgy ahogy van :blush:

miért? mi való oda? nem csak gumit füstölni mennek oda emberek :stuck_out_tongue:

Nálunk ő a hintó… :smiley: (igen, anno taxi volt, azért sárga :'D)

19748542_1500684339982297_6978301428433327436_n

Witcher 3 goty edit? :smiley:

Azaz… :smiley: A jó öreg “Ezüst Farkas”!

Sziasztok,

Az én autóm egy 2005-ös Nissan 350Z egy-két módsítással, finomsággal. Amikor időm engedi krúzolok és pályán driftelek. (néha nem bírok magammal ezért máshol is :smiley: ) Bármi kérdésetek van, csak írjatok.

gyönyörű :slight_smile:

joooo nagyon szép… gyűlnek a japók… gondolkodtam én is egy ilyenen… de első kocsinak az eclipse is tökéletes.

Én kezdésnek egy Mx-5-öt vettem, azon tökéletesen meglehet tanulni a hátsókerekes verdák kezelésének alapjait.