Ninjonok Karácsonyfái

Avagy mutassuk meg egymásnak, hogy miként díszítettük fel a karácsonfáinkat így virtuálisan is de együtt ünnepelve a karácsonyt! :slight_smile: Mivel még e sorok December 17.-én írodnak így még nem tudok képet mutatni. De gondoltam így jó előre létrehozom e fórum témát.

7 Likes

Mi asszonnyal úgy döntöttünk, hogy idén korábban kezdjük a karit, hogy tovább tartson. Így már be tudom küldeni.

13 Likes

Na jó nem akartam kilógni a sorból, de igazából már mi is feldíszítettük ideje korán mivel nem leszünk itthon sokat. Hasonlóan @medvemacko -hoz sokáig akarunk benne gyönyörködni. :smiley:

9 Likes

10 Likes

Mivel az unnepek nagy reszet otthon toltom szuleimnel, valamint az alberletemben is szukos a hely, igy klasszikus fat nem allitottam, viszont hogy egy kis unnepi hangulat azert legyen, hadd mutassam meg mit sikerult LEGO-bol kihozni :slight_smile:

Es igen, aki szemfules, az kiszurhatja, hogy picit csalnom kellett es kibontottam a 20-24-es ablakokat is a HP adventi naptarban :smiley:
Ha pedig nem felejtem el, akkor a csaladi fenyorol is lovok majd egy kepet, amint hazaertem. :slight_smile:

13 Likes

Sziasztok! A miénk is elkészült! Alatta pihen a 20-án kirakott kamion :smiley: Illetve el van rejtve valaki az ágak között, egy Doomguy :smiley:

18 Likes

Mi ilyen minimalista stílusban toljuk itthon a szüleimnél :smile:

11 Likes

Boldog, békés Karácsonyt mindenkinek!

11 Likes

9 Likes

Íme a mi fánk, és persze nincs karácsony mézeskalács nélkül. :grinning:

10 Likes

Nálunk mindig a lehetö legmagasabb fa van. Idén se fért rá a csucsa csak kicsit ferdén :blush::christmas_tree:

7 Likes

Csak szerényen.

7 Likes