TheVR Fórum

Ninjonok Motorjai

Sziasztok, nem tudom ki az a ki motorozik és motortulaj de kiváncsi vagyok itt hány ember az aki motorörült :smiley:
Itt az én szépségem :smiley: YAMAHA FZ6-S 2007 :heart_eyes:
Küldjétek ti is nektem mitek van ha van :slight_smile:

2 Likes
1 Like

Mit szólnátok egy TheVR motoros guruláshoz? Persze ez is regionálisan mert gondolom Pécsről nem fognak eljönni Nyíregyre :smiley:

Hát, valószínű még másnap is zsibbadna mindenem… :smiley:

Ő az én kicsikém :heart_eyes::heart_eyes:
Suzuki GSR 600 (2007)

2 Likes

Tegnap én is beléptem a motorosok világába végre :smiley: Imádom a drágát :smiley: Ez még a hirdetési képe, sajátot még nem lőttem róla :smiley:
KTM exc 525

3 Likes

Húha, vad a járgány :smiley:

1 Like

Üdv köztünk! :grin:
KTM 950 SMR

3 Likes

Fúúúú de jó látni ezeket a gyönyörű motorokat, Nagy álmom hogy elkezdjek motorzoni minnél hamarabb. Csak 1 probléma van az viszont NAGY. Apukámat megkellene győznöm hogy engedje meg mert nagyon félt. És hogy életveszélyes Magyarországon belül motorozni :frowning:

1 Like

Az kétségtelen hogy óriási felelősség. Ott kell lenni fejben,fizikailag, a gépnek is kifogástalannak kell legyen. És ez csak az,amit te tehetsz,itt jön be az összes többi közlekedő,útviszonyok,időjárás,vadállatok,stb stb. Okosan kell!

1 Like

18 év felett azt csinál az ember amit akar.
Amúgy lehet rosszul emlékszem, de nagy motorra/korlátlanra nem 21 év a korhatár?

Ha nincs motoros előéleted, ide nem értve a segédmotort, 24 év a korlátlan nagy A kategória.

Nem ismerek olyan motorost, akinek ne lett volna balesete, de még csak nem is hallottam olyan motorosról. Az egyik magyar színészt 6x ütötték már el, családban is van motoros, ő is volt már ez miatt közel a halálhoz. Ez öngyilkosság szerintem, de persze jól néznek ki a motorok. :smiley:

Na azért ezzel lehetne vitatkozni.

Tudtommal úgyvan hogy 18 alatt szülői bele egyezés kell, 18 felett meg nem kell. De tudom hogy baromi veszélyes de valamiért nagyon vonz már rég óta.

Az viszont tény persze, hogy sokkal olcsóbb, mint egy autó. Fenntartani is, használni és vásárolni is.

Az tény viszont nincs ami “megvédene” ég, balesetnél, persze autóban is meglehet halni.

1 Like

“18 év felett azt csinál az ember amit akar.”
Pontosan ilyen gondolkodésal nem szabad motor közelébe sem menni.

1 Like

Ezzel azért vitatkoznék.
Egy normális motoros felszerelés simán eléri a 150-200 ezer forintot.
Egy régebbi kis 125-ös kb 300 pénz. Ez már 500 ezer. Ebből már nem rossz kisautót lehet találni.
Fenntartásban sem vagy előrébb sokkal.

1 Like

why?
A fater nem engedi részre értettem.

1 Like