Nintendo Switch problémák

Azért, mert gyengébb a hardver, mint egy ps4 miért lenne már elavult? Ennyi erővel egy aktuális iPad elavult az asztali PC-vel szemben, mert gyengébb a számítási teljesítménye? Szerintem 3 évvel az Xbox One kiadása után kézi eszközben megkapni közel azt a teljesítményt egyáltalán nem rossz.

Tudtommal az Nvidia Tegra X1 gyengébbik változata van benne, a NX-SoC ami áramforrásra kötve se éri el a 0,8 Tflop-ot.
Az Xbox One telejsítménye 1,3-1,34 Tflop.

Persze ezek csak számok, de a 2017-es elvárásoknak nem tud eleget tenni a konzol. A PS4/Xbox One már megjelenése napján elavult volt, azért mert benne levő hardver új fejlesztés, attól még elavult.

Lehet csak nekem vannak nagy igényeim, de ahogy elnézem, nem vagyok egyedül. Az a lényeg, hogy neked megfelel, az, hogy sokunknak nem azok már mi vagyunk :smile:

Eddig láttam némi értelmet a vitában, de innentől kezdve, hogy neked minden hardver a megjelenés napján elavult, be is bejeztem.

Ha neked csak ez jött le, akkor szerintem sincs sok értelme :smile:. Biztos rengeteg tartalék van/volt a PS4/Xbox One-ban, és a PS4 Pro is csak 4K-miatt jött 3 éven belül :wink:.

OFF: Most találtam, had osszam meg veletek

BestFrequentHyracotherium

Félve írom be, de végre vettünk egy Nintendo Switch konzolt. Eddig minden szmútul megy, hihetelenül király ez az egy mozdulattal handheld módva váltás. A Super Mario Odyssey nagyon jó lett, igazából én eddig nem is játszottam vele, csak néztem ahogy a feleségem vagy a lányom játszik. Beszereztük még a Snipperclips játékot ami szuper aranyos és jó móka couch coopban. Igazából pont a couch coop miatt esett a választás a switchre. Ma jön meg a Mario Kart 8 amihez már van Marios és Luigis kormány. Alig várjuk, hogy nyomjuk. Valamelyikőtöknek van tapasztala más Nintendo címekkel. Az Arms és a Splatoon milyen? Próbálta már valaki?

Én is csatlakoznék azokhoz, akik köszönik, de nem kérnek belőle. Ha vennék konzolt (konzol alatt most nem a DS szériát értem, bár azok se rosszak…), aminek muszály, hogy nintendo legyen, akkor inkább nes, snes (+ezek mini verziói), vagy a Wii széria (incl. Wii U). Mondjuk nekem tetszene a koncepció (még a Laboé is, talán az a legjobban). Szegény Satoru, ha ezt megélhette volna (R.I.P), inkább lett volna még mondjuk 3 évig béta, és utána adták volna a normál verziót… Such a waste of a great idea…

A switch teljesen más mint a többi konzol, szerintem inkább a családosok veszik mert a nintendos játékok nagyon gyerekbarátak. Illetve ha voglalt a tv akkor apu csak kezébe kapja és játszhat is kicsit valamivel. Én pl sose vettem volna sima konzolt. Van egy brutál pc-m, Steam accom tömve van jobbnál jobb gémekkel, akar a fene még egy helyhez kötött dolgot. De ez hogy viszem ahova akarom nagyon jó, illetve szeretem nagyon az indie gameket is, azok meg jönnek sorra switchre.

December óta van egy Switch-em.
Semmi pénzért nem cserélném asztali konzolra. Mondjuk nálam nem a nagy felbontás vagy a magyas fps szám a fontos és nem is az, hogy a játékoknak milyen a grafikája. Minden hétfőn fel kell utaznom Pécsről ÚjPestre vonattal, aztán kedden meg vissza.
Korábban laptoppal próbáltam elütni az időt utazás közben, de elég gáz 2 laptoppal, 2napi hideg élelemmel, ruhákkal és szerszámokkal utazni.

A hibák amik nálam felmerültek:
A hőtől a képernyő a jobb oldalon 1mm-nyire kiemelkedik a keretből (a magyarországi szervíz azt mondta, hogy ilyennel eddig csak 1 alkalommal találkoztak és nem tudták javítani, hanem tovább küldték csahországba ahol kicserélték az egész képernyőt.
Azt mondták, hogy a garancia ideje alatt az ilyen hibákat ingyen javítják, csak el kell juttatnom hozzájuk a cuccot és olyan 4-6héten belül vissza is küldik.
Úgyhogy marad így)
Gáz, hogy nem olyan multifunkciós mint a psp volt, ezzel nem lehet filmeket nézni,zenét hallgatni, képeket nézegetni és neten böngészni (böngészni lehet, de olyan hosszadalmas furmányos módon, hogy egyszerűbb nem használi.)

A Zelda lett a második kedvenc játékom a Tomb Raider (2013) után (a mário odüseia a zelda után játszva egy fosnak tűnt, pedig az is királyul néz ki, csak az irányítás hányinger)