Noob gépépítés

Sziasztok! :innocent:
Full noob vagyok a gépekhez, ezért hozzátok fordulnék!
Mit kellene vennem a gépembe, hogy fusson rajta a win10? (árakat is tudnátok esetleg, és, hogy honnan tudom beszerezni?)
Mert a mostani állapota az xp.t vitte a legjobban :sweat_smile::sweat_smile:
Ja és persze az sem lenne hátrány ha vinne 1-2 normálisabb játékot. pl.:pubg, assasins c. stb
Nem gamer gépet szeretnék belőle. :smiley:

Vedd meg a legolcsóbb konfigot, az tud mindent amit akarsz. A játékokat “viszi”, csak nem jól

2 Likes

Azért megnézném azon mikor fog pubg-zni :smiley:

@csafanni a fő kérdés mint mindig, a pénz. Mennyid van rá? Monitor, perifériák kellenek? A linkel build ajánló egyébként mindenben segít.

Erre mit kellett volna válaszolnom, ennyi infóval? :smiley:

Azért is írtam oda, hogy ha tudnátok, hogy nagyjából mennyi pénz lenne egy ilyen valamire is alkalmas gép… :smiley:
konkrét keret nincs, amennyi lesz annyi lesz. :smiley:

Akkor mit szeretnél? Azt írtad hogy fusson rajta a Windows, de “nem hátrány” (vagyis nem fontos) ha fut rajta a PUBG meg valamelyik AC. Erre egy 140k-s gép is elég, amit a Build Ajánlóban találsz. Sőt, még ez alá is mehetnél Athlonnal.

Hát nézd, ez mind viszonyítás kérdése. A windows az összes gépen elfut, innentől ez nem érdekes.

A PUBG iszonyat erőforrástemető, és az AC sem a legjobban optimalizált játék, és még finom voltam. Innentől kezdve minél többet költesz a gépre, annál jobb minőségben és több fps-sel, élvezhetőbben fognak futni.

Tehát az egyetlen kérdés továbbra is az, mennyire akarsz zsebbe nyúlni, mert lehet gépet építeni 140-ből, 300-ból, meg 1,4 millióból is, de nyilván más lesz rajtuk az élmény.

7 Likes

lehet jobban jársz ha veszel valami bontó szökevény gépet 40-50 ezerért ami tud win 10-et meg elvisz egy -két játékot meg veszel hozzá használtan egy xboxot vagy egy ps-t újabb 45.-50 ezerért és tudsz azon játszani ac-t , pubg-t mondjuk nem mert az konzolon rettenet :smiley:

3 Likes

Én monitornak ezt a szerény példányt javasolnám.

:roll_eyes:

1 Like