Nvidai 2070 super 8gb 3xoc Windforce problema

Hello ^^
Olyan problemam lenne ,hogy 1 hete raktam ossze ujjonan a gepemet
azota a videokartyamon a 3 ventilatorbol a kozepso nonstop 100% on porog , probaltam hozza valo softwaverket hasznalni de azokkal csak a masik 2. ventilatort tudom szabajozni a 3. amivel a problema van nem tudok vele mit tenni
probaltam eddig : drivereket ujra rakni , az osszes kabelt ujra kihuztam beszurtam gepben hatha azzal lenne problema, kulombozo programokkal probaltam szabalyozni de mindegyikkel csak a 2 masikat engedte
Azonkivul minden jol mukodik , nem melegszik fel semmi azt irja atlagban 35-40 fokon van a videokartya
Elore is koszonom a valaszokat

Visszaküldöd, hogy cseréljék ki. Gyárilag hibás. Megesik az ilyen.

1 kedvelés

Speedfan, Afterburner vagy egyéb util nincs fent?

Aorus engine es Afterburner van lent

Mindkettőt reseteld le, szedd le és nézd meg utána. Ha úgy jó akkor egyszerre csak az egyik bizgerét használd, valószínűleg szkandereznek.

1 kedvelés

mar parszor mind a 2, lereseteltem es re installaltam is , probaltam ugyis ,hogy 1x re csak 1 van fent ,meg ugyis ,hogy mind a 2. es ugyanazokat allitottam be mind a 2. de sehogysem jo

Nézd meg esetleg ha rálátsz a harmadik venti csatlakozójára, hogy nincs-e kimozdulva.

Ha igen, akkor told be a helyére és nézd meg úgy. Ha ez nem áll fent, akkor ahogy az előttem szólók is írták, garanciális ügyintézés.

2 kedvelés

Udv ujra , visszakuldtem mint hibas termek , 3 / 4 het varakozas utann ,azt irtak ,hogy elfogadtak a reklamaciot es megjavitottak , most erkezett vissza de ugyanazt van mint ,mikor vissza kuldtem
Esetleg masban lenne a hiba?

Nézd meg akkor egy tiszta OS alatt… vagy másik gépben. Alternatív verzió hogy nem csináltak semmit a kártyával vagy nem is volt vele gond ezek szerint.