NVIDIA Turing / RTX 2000 Széria - AMD Navi / RX 5000 széria kibeszélő

Az nVidia kódolása ilyen szempontból jobb, legalábbis a 20-as szériás kártyákon lévő. Az már egy fast proci kódolással is felveszi a versenyt.

Alapos teszt.

3 Likes

1080Ti-vel is egész jó minőséget hoz 720p60-ban.

Egy komolyabb RX 5700XT OC, vízhűtéssel. Annyiból jó, hogy ha ennyit nem is, de mit várhatunk a rendes hűtéssel rendelkező 5700XT-ktől.

JayzTwoCents is megmondta, hogy a Super Series az semmi:

Miért lenne semmi? Szerintem ez hülyeség. Pont hogy, a nem SUPER kártyák voltak értelmetlenek, az új kártyák kellett volna kijöjjenek eredetileg

Ez jogos, de amennyivel többet tud, annyival drágább is. Szerintem az Nvidia-ának pont nem ez kellett volna tennie, tekintve az AMD sikerért, eltekintve attól, hogy a felső kategóriában jelenleg nincs nagyon ellenfele az Nvidia-ának. Egyébként tényleg az alap kártyákkal volt problem.

1 Like

Pontosan ugyan annyi az ajánlott áruk mint a “nem super” kártyáknak, amiket mivel már nem gyártanak (a 2060 kivételével), el is fognak fogyni a polcokról. Csak addig lesznek ezek olcsóbbak, amíg kisöprik a készletet, utána nem lesz opció. Ergo annyi történt, hogy ugyanannyiért kap a vevő +x%-ot, ami mindig jó.

Egyetértek. Ha komolyan azt mondja Jay hogy hülyeség a SUPER, nagy csalódás.

1 Like

XFX RX 5700 XT (kitudja milyen edition)

2 Likes

Ez nagyon sexy :star_struck:
egy fehér házban, fekete alkatrészekkel, éléreállítva nagyon elviselném :smiley:

1 Like

Ránézésre elég gagyi a műanyag amit használtak, ami azért ebben az árkategóriában kicsit szomorú, mégha ez valószínűleg egy olcsóbb kártya lesz.

3 Likes

Szeretem a letisztultságot. Ha a hűtése rendben van és nem zörög a borítás a rezonanciától, akkor nincs vele gondom :slight_smile:

A letisztultság nem akadálya annak hogy normális minőségű műanyagot használjanak :smiley:

1 Like

Szerintem neked a ventik fényes műanyaga miatt tűnik gagyinak. Ha az is matt lenne mindjárt más lenne az összkép. Egyébként a hátlap kifejezetten tetszik, csak azt szeretném :smiley: Feltenném a ház oldalára. :smiley: :heart_eyes:

A hátlap jól néz ki, kérdés hogy fém e, és hogy van e rendese thermal pad alatta, vagy csak dísz.

Igen, az a fényes műanyag ami nagyon gagyi hatást kelt.

1 Like

:rofl:

(nem saját)

18 Likes

Ha az MSI-tól is ilyen árban indulnak a kártyák, akkor olcsó¹ lesz a magas minőség.

2 Likes

Néhány új kép:

:joy:

6 Likes