NVIDIA Turing / RTX 2000 Széria - AMD Navi / RX 5000 széria kibeszélő

A kártyák amik NEM MSRP-ról fognak indulni :smiley:

1 Like

OFF: Melyik filmből is van az a robot az utolsó képen?
Köszi! :smiley:

Tippre

2 Likes

Rövidzárlat.

1 Like

Bónusz infó az ASUS kártyákról:

Bevezetés ≠ Elérhetőség.

Bár mondjuk már elég ideje volt a partnereknek…

2 Likes

Lesz itthon nagyobb kínálat a super kártyákból?

Lesz.

Mikor kb?

Én az őszt mondanám. Addigra jönnek kb az RX kártyák is, addig meg kisöprik a raktárakból a régebbi RTX szériákat.

1 Like

Azt lehet tudni hogy a régi RTX kártyák támogatásával mi lesz? (Úgy értem pl drivereket gondolom nem azokra fogják már optimalizálni stb.) Csak mert hardveraprón már 95K körül utánad dobnak egy 2060-at, pont annyiért amennyiért egy új 1660Ti-t lehet venni, és mivel gépépítés előtt állok eljátszottam a gondolattal hogy veszek egy használt “sima” 2060-at🤔

Nem hiszem hogy a drivereket ne készítenék el rendesen rájuk, mivel a Super kártyák csak frissítések, nincs semmi bennük ami más architektúra lenne, ergo nincs amiért külön kéne a drivereket rájuk optimalizálni.

1 Like

Ezt nem tudtam, köszönöm :slight_smile: Így már megnyugodtam :smile:

Áhh ne már. Úgy készültem, hogy ilyenkor már meg lesz a gépem, de így még várhatok. :confused:

Kint már van több is, max. 2 hét is itthon is lesz több disztrónál. Igazából 2060S már most is van vagy 15 féle elérhető…

1 Like

Some THICC cards :smiley:

2 Likes

WTF? :rofl:

1 Like

Cikk utolsó két mondta:
Némileg azért megnyugtató dolog, hogy egy rendszer támadásakor a hackernek helyi hozzáférésre van szüksége a géphez, ami NVIDIA GPU-t használ - a távoli végrehajtás nem lehetséges. Az egyetlen védekezési mód ugyanakkor a driverfrissítés.

Kérdem én: Akkor mire ez a felhajtás? Nem fognak házanként bemenni, hogy “netkalóz vagyok, bántanám a kártyádat”.

Szánalom.

5 Likes

Felfeszíti az ablakot, bemászik a lakásba, beül a géped elé és “adatlopás”. :rofl:

image

De amúgy komolyra fordítva a szót, ez inkább vállalati környezetben lehet problémás ez is egy sebezhetőség az ipari kémkedéshez példának okán. Nem feltétlen mindig az ember saját masinájában kell gondolkodni.

5 Likes

A komment szekció Videocardz-on az ultimate win:

I hope they have the RX 5800 BIG CHUNGUS and RX 5900 XT YOUR MOM in the works already…

4 Likes