NVIDIA Turing / RTX 2000 Széria - AMD Navi / RX 5700 széria kibeszélő

Én kipróbáltam a Freestyle-os Sharpening filtert de a Reshadere portolt AMD féle CAS jobb eredményt produkál legalábbis ami zajt / szemcsésedést érinti. Bár tény hogy a kényelmi faktor így nem olyan jó.

Viszont az AMD-nek ugye van saját upscaling eljárása ami a RIS-el kombinálva a tuti kombó mondjuk 1440p-t egy 4K monitorra kitolva.

Igen, csak az a baj a RiS-sel hogy Navi és DX12 only. :frowning:

Tény viszont a Reshade verzió megy DX11 alatt is, csak kicsit hegeszteni kell vele.

Szerintetek mennyi időt kell még várni, hogy itthon is normális készlet legyen az új rx5xxx szériából és több viszonteladó is árulja, valamelyest normalizálódjon az ára?

Teljesen mindegy szerintünk mennyi idő, senki sem jós. Most ha én azt mondom, 2 hét, valaki meg 2 hónap, azzal beljebb vagy?

Vagy várni kell türelemmel, vagy irány az ebay/amazon stb, és megvenni kintről.

Fix az MSI kártyákhoz :smiley:

MSI RX 5700 XT MECH OC-ról vélemények? Ennek a kártyának a hőmérsékleti adatai már elfogadhatónak számítanak? Egyik ismerősöm szemezget vele és én is, viszont a teszt videó alapján nem tudjuk eldönteni.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Valószínűleg kb ugyan az mint az Evoke. Ergo megnézed annak a tesztjét, aztán eldöntitek.

Én most vettem 159k-ért egy Asus TUFx3-t 3 venti miatt jobban bízom benne , mint az msi-ben. GamersNexus nem mondott túl sok jót róluk.

Az szerintem egy teljesen korrekt rá a 3 ventis verzióért.

Az király vétel volt akkor. Amúgy nem sürgős már nekem sem, szóval megvárom amíg lesz 3 ventis változat + msi b450 tomahawk max lap.

Sapphire NITRO+

Spoiler

https://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2017/12/DSC3166.jpg

UPDATE: Átb@ctak, ez még a régi Vega NITRO.
UPDATE2: Na majd most!

nem rossz de ez se csúnya

Nekem ez a világítás már kicsit a bazári kategória.

Nyeh… kiderült ez még a régi Vega szériás NITRO hűtő… azt hittem új pikcsőr. :frowning:

Frissítve a tényleges kiadással. 479EUR @ Amazon.

Egyet értek. Valószínűleg nem lesz népszerű a véleményem, de az ASRock Taichi kártyája szerintem bűn randa lett.

THICC :smiley: (amúgy szerintem egész jól néz ki)