NVIDIA Turing / RTX 2xxx Széria - AMD Navi / Next Gen. kibeszélő

Na de kár!

Köszi az infót!

Mondjuk filóztam hogy 1080-at vagy 2080-at vegyek de nem bántam meg baromi erős 4k monitorok mellett.
Egy 980-ról váltottam fullHD-ről, az is tökéletes volt. :):smiley:

Ehh

Valahol mintha olyat is olvastam volna, hogy a memóriára gyanakodnak. Remélem nem, mert nekem lebeg a levegőben, hogy ha Black Fridaykor elkapnék egy olyan üzletet, akkor egy 2070-est vennék (1070ti, 1080, 2070 körül vadászok). És ha tényleg a memória a ludas, nem tudom az nem-e fog kiütni a kisebb kártyáknál is (2070, 2080).

Ebből is látszik, hogy egy elkapkodott, összecsapott release lett… Hát nem bántam meg, hogy inkább egy 1080 ti-t vettem.

Szarügy mikor nem az AMD nem töri az utat a TSMC-nél egy új node-on. :roll_eyes:

Világos, sajnos nagy ugrás büdzsében :slight_smile:

Úgy látszik hamarosan nem lesz több 1080Ti. Aki akar, most csapjon még le rá.

Avagy hogyan ürítsük le a polcokat és kényszerítsük az embereket az RTX-re…:face_with_raised_eyebrow:

azt hol lehet ellenőrizni? Mivel ASUS Dual RTX2080 van.

Amúgy ahogy olvastam csak a TI 2080-ra vonatkozott! A leírt hibajelenségek egyike sem jött elő nálam, pedig fullosan teszteltem mindennel!

Játékok és rendérélésék is mentek vele (RT magok nélkül)

Nem minden egyes darabnál jönnek elő a problémák. Egyelőre szerintem örülj neki ha nincs gond :smiley:

Persze hogy örülök! :wink:

Ezen kár rugózni, egyelőre túlnyomó részt Founders kártyákat érint, feltéve ha nem gyatra tápok és egyéb userek által elkövetett merényletek csapják szét a kártyákat.

Használd nyugodtan, van rá 3 év gyári garancia, ha baja lesz az általában úgyis hamar kiderül és akkor cserélik viszonylag gyors ütemben, ha látványosan szar, ha meg nem lesz gondod akkor általában kb. az örökké megy kategória egy videókártya megfelelő “karbantartás” mellett.

Ennyit tudok hozzá tenni a hír-hez

A kurva anyukat :smiley:

Aki esetleg még szeretne eltapsolni némi pénzt VGA-ra, ilyen közép ársávban az tartalékoljon egy kis zsetont, mert az terjed az éterben hogy olyan bundle-ök lesznek RX 590-ek mellé hogy a hajunk leég. Feltéve ha a kristálygömbnek hinni lehet. :crystal_ball: :zipper_mouth_face:

Mennyibe fog ez fájni? 100eFt körül? Mondjuk ha valami olyan értékű bundle lesz hozzá ,mint amilyenek az 570/580asok mellé raktak már megéri :smiley:

Hát ennek csoda bundle-nek nagyobb vót a füstje, mint a lángja… Aki szereti ezeket a franchiseoket azoknak nagyon jó bundle, akik meg nem azok ha ha eladják az összes game kulcsot, akkor végülis nem rossz.

RX 580 8GB - MSRP 229USD
RX 590 8GB - MSRP 279USD

Elméletben 20% felár, ~20% plusz teljesítmény, némi OC-val GTX 1070 szint alulról karcolható.

Hivatalos 3rd party tesztek November 15-től. Alant hivatalos bemutató doksis mérések:

Forrás: Videocardz

Battlefield V DXR teljesítmény:

image

Ha ezt 1440ben és nem 1080ban hozza EZÉRT A PÉNZÉRT (100assal olcsóbért állvataps), akkor hűhafaktor. De így
image

Hát azt hiszem nem ez lesz a legnépszerűbb “fícsör” az elkövetkezendő 3-4 évben még… Ennyit nem ér egy olyan effekt, amit effektíve észre sem vesz az ember, mert már mellette is annyi a “látványkontent”, hogy eszméletlen.