NVIDIA Turing / RTX 2xxx Széria - AMD Navi / Next Gen. kibeszélő

Lehet valamennyi igazság benne, de a fő ok inkább az, hogy nem éri meg a régebbi hardverre fejleszteni/optimalizálni. Sokkal egyszerűbb és anyagilag is jobb, ha szépen ráveszed a népet hogy 1-2 évente cseréljen telefont. Én spec ezért nem veszek már olyat, amin nem a csupasz android van. Az mindig friss, nincs teleszemetelve, 3-4 évig simán elvan egy készülék vele.

Én sem szeretem az olyan telefonokat, amelyeken különféle, a gyártó által tervezett rendszer van. Samsunggal már megjártam, 1 évet bírt lassulás nélkül.Igaz, most Xiaomit használok, az meg pláne tele van nyomva mindennel, de nem érzek lassulást, bár lassan 2 éve használom.
Most egy 1070ti-t nyúzok, asszem 4 hónapja, eddig nem lassult a driverektől, pedig mindig frissítem.
Engem is rá fognak venni a váltásra, de nem a mostani rtx-ekre.

Én jópár éve vettem a galaxy s5-ömet használtan, szóval a fene tudja mióta üzemel :smiley: Az utóbbi 1 hónapban kezdem érezni, hogy rakoncátlankodik lassulás és rendszer téren, de már kiszolgálta az idejét :smiley:

Úgy látszik, vannak olyan modellek, amik kibírják. :smile:
Nekem s6-om volt. Akadozó youtube videók, rendszerfagyások, hívások akadozása. Rémálom volt. :smile:

Asszonynak s6-edge van kb 2 éve, eddig lekopogom jól bírja neki.

Akkor nem volt szerencsém. :frowning:

Én nem is töltöttem le a geforce experience -et emiatt az új gépemre, hanem csak felmentem nvidia oldalára, és letöltöttem a geforce 970 packet, benne a game ready-vel, meg a display driverekkel, és szevasz.
Már én is félek a crashektől, eddig csak egyet kaptam vga driver miatt, atóta legyalultam, újraraktam, és azóta jó… :smiley:

Az S2 is mindent túl él :smiley:
Haverom nagy “izé” egy ember ebből a szempontbol, mindig legújabb, “legmenőbb” vans, nike legújabb telefonok stb. (Jó hülye, nem tudom felnyitni a szemét xd :smiley:) De eddig köszöni jól elvan a galaxy S7-jével, még azt a tank samsung kijelzőt is sikerült neki szilánkosra törni, ezért azt megcsináltatta már, de köszöni elvan vele (nem is lassú) pedig nem is vigyáz rá, azt se tudja mi van benne, de elvan vele. És azt mondta nincs miért kicserélnie. Meglep ez tőle, de természetesen jól teszi. :smiley:
Ez a fogyasztói társadalom éltetője, ez a vegyél ujat, vegyed a legjobbat, legújabbat, hogy aztán 1 év múlva lecseréld, dobd el, és megint vedd meg a legújabb legdrágábbat.
Na, ezt ne csináljátok!!!
:slight_smile: :smiley:

Hát, ha a többség nem ezt csinálná, igen csak éhen döglenénk kollektíve elég sokan :smiley:

Majd arra gúvaszd a szemed, hogy ezekben nem lesz egyforma a memória busz. :upside_down_face:

Arra kíváncsi leszek, lesz e valójában bármi különbség egy GDDR6 és 5X verzió között. Nem vagyok benne biztos hogy a chip fog mozgatni annyi adatot hogy a 6 nagyobb sávszélessége tényleges előnyt jelentsen, ha igen, akkor is nagyon minimálisra tippelnék.

Pont egy hete töröltem DDU-val a driverem,mert az összes játékban hirtelen leugrott az FPS 80-ról 1-2-re. Ez percenként fordult elő. Visszatettem egy régebbi drivert és nemhogy tartaná az eddig elvárt 80 Fps-t,hanem van amikor a 90-95-öt súrolja az új címeknél.

:drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face:
Xdd

Minek? :man_facepalming:

Én nagyon remélem, hogy a következő AMD GPU generáció lép előre egy nagyobbat, hogy GPU oldalon is nőjön a verseny, és ne lehessen ennyi értelmetlen és drága húzást meglépni, egyik részről sem.

Mi minek? A 2050 nagyon is jól jönne, ha az alsókategóriában is kapnánk teljesítmény növekedést. Főleg, ha “olcsón”…
Legalább ha egy olyan 1060-1050Ti között lesz teljesítményben, akkor már jónak mondható úgy érzem. De szerintem ez újabb naív álom.

Nem vitaindítónak,de áruld már el,melyik RTX kecsegtet “olcsó” jelzővel?

Úgy értettem, hogy minek a 2050. Nem lesz olcsóbb mint mondjuk egy 1060, vagy 1070(szerintem). Illetve HA rtx kártya lesz, akkor szvsz felesleges egy 1060 szintű kártyába a ray tracing.

Szvsz sem a 2060 sem a 2050-ben nem lesz RT technológia, egyszerűen anyagilag nem érné meg, felnyomná az árat, ellenben használhataltlan lenne (mivel a 2070 is csak 1080p-ben tud nagyjából játszható teljesítményt nyújtani).