NZXT H440 + NZXT X62 hűtő

Sziasztok, technikai kérdéssel fordulok hozzátok, egy nzxt h440 házba szeretnék egy krakent x62-t lehetséges az, hogy nem felülre rakom a hűtőt hanem oldalra az előlapi panel fele?! Mert felül már bevan építve 3 db Corsair ll 120mm rgb ventillátor és nem szívesen szedném ki ezért gondoltam arra hogy ezt meg az előlapi felőli oldalra tenném. Köszönöm előre is.

Mehet az előlap felé is, de én inkább megfordítanám, és a 3 ventilátort előre, és a hűtőt felülre.
Már, ha mindenképp ez víz kell…

Be quiet dark rock 3 hűtőm van, csak attól félek h nem fér el… G skill trident z rgb memóriák és eléggé rálóg…

Próbáld ki.

Fentre a legtöbb esetben nem érdemes ventit tenni ha léghűtés van, csak ront a helyzeten. A legjobb az előről beszív hátra kifúj légáramlás.

A ventit egyékbént feljebb tudod mozgatni a hűtőbordán ha szükséges, így befér magasabb ram alá.

De megoldás lehet pl egy Dark Rock Slim hűtő is, az egyáltalán nem lóg a ramok fölé. Fekete verzió most kerül belőle piacra hamarosan.

El kellene férjen hisz 2x140-es fan support van elôl a H440-ben… Nekem a Kraken X52-nek a radiátora van elől egy H440-ben…

DE nem ajánlom a Krakent…szinte 100%-os bizonyossággal megmondom neked, hogy vissza fogod küldeni garanciában még a második év előtt. Nekem már a 2ik van garis csere után :slight_smile: mint megannyi ismerősnek.

Akkor mit tudnál ajánlani kraken helyett?!

Az a fontos, hogy vízhűtés legyen vagy inkább elférjenek és látszódjanak a ramok?
Ha az utóbbi akkor egy cryorig léghűtő is megteszi.

Fogalmunk sincs milyen gépről beszélünk, és hogy miért kell rá ilyen teljesítményű hűtés.

Msi z390 alaplap, i7 8700 processzor :slight_smile: ( GTX 1080 TI), nem ragaszkodok a vízhűtéshez, csak gondoltam a kraken biztos elférne :slight_smile:

Mivel nem K proci, így nem fogod tuningolni, teljesen felesleges vizezni, igazából egy tök standard Hyper 212 is bőven elég rá, vagy attól felfelé bármi ami tetszik.