NZXT H500 vélemény?

Sziasztok véleményeteket szeretném kikérni erről a házról. Szellőzése, anyaghasználat hasonlók.

Szellőzés megfelelő a jó tervezésnek köszönhetően. Letisztult stílus. Minőségi anyaghasználat,jó kábel management. 1 éve van nekem ilyen.

1 Like

Szia!
Én sonkáig válogattam a házak között,mire erre esett a választásom. Lassan 1 éve lesz meg,és teljesen elégetett vagyok vele.
Anyaghasználat abszolút prémium, nem az a vacak vékony alumínium,ami elkezdt berezonálni ha felpörögnek a ventik.
Szerelhetősége és a kábel management teljesen jó,viszont az edzett üveg oldalára nagyon kell vigyázni. Nekem szerelés közben konkrétan felrobbant az egész. Szerencsére az NZXT profin kezelte a helyzetet, és mivel ez vásárlás után történt, ezért a garanciát igazolva, Amcsiból küldtek egy vadiújat teljesen ingyen.
Összességében én is csak ajánlani tudom.
Ha tervezel a házba RGB LED szalagot is,akkor egy kis felárért érdemesebb a H500i-t választani. Én utólag jöttem csak rá, hogy mégis kell bele, és amit találtam,azzal annyira jött ki,mintha az “i”-set választottam volna,de olyan szépen meg nem is tudtam berakni,mint a gyári beépített.

1 Like

Van egy olyan erzesem, hogy en is ezt a hazat fogom majd venni az ev vege fele. Eleg letisztult, es tetszik hogy szep szogletes :smiley: Az egyetlen bajom vele, hogy az elolapi csatlakozok lehetnenek az elulso lapon… :smiley:

Tényleg kicsit kényelmetlen,hogy a tetején van, és csak 2db USB 3.0 meg audió in-out.
De ha meg az elejére rakják,lehet borulnak ez a szép minimalista dizájn. :smiley:

1 Like

H500 és a H500i a leden kivül miben különbözik?

mondjuk az nem zavar, hogy csak 2 :smiley: igazabol keves USB-t hasznalok mostanaban… a jack csatlakozo jobban zavar :smiley:

1 Like

semmiben, belso strukturaban ugyanaz, a H500i csak az RGB vonalra ajanlott :slight_smile:

1 Like

Sima H500 hoz neem is jár venti vezérlő?

nem, de mivel nincs ilyen hazam en is csak Google baratunkat hivtam segitsegul :smiley:

Minek hozzá venti vezérlő? Rákötöd a lapra a ventiket és csókolom.

1 Like

Hát már ha olyan lenne a lapom, GB h110m-s2h erre nem hoszem hogy ramenne 1 több sys venti

Fogsz egy elosztót, és egy kimenetre rá tudsz kötni legalább 2 ventit, de talán 3-at is.

Basszus a gépház témát nem kell ennyire túlgondolni.
H500-H500i, annyira m1, vedd az olcsóbbat.

Hát simát akarom venni csak nem tudom hogy fogom vezérelni a ház ventiket.

lehet egyedul vagyok vele, de en eddig meg egyetlen gepemben se vezereltem a haz ventijeit :smiley: alaplapra radug, aztan a gep megoldja…

Erre hogy dugjak rá 3 ventit és milyen elosztót használjal?

Bármilyen 4 pines venti elosztó jó, ami 1-ből 3-at csinál.

Esetek nagy részében nekem is elég a 2db USB,de egy harmadik azért lehetne rajta.De ha nagyon kell,akkor meg hátul úgyis akad mindig 1-2 szabad.
Nekem a Jack nem is kell,mert a fejhallgató is USB-ről megy.
Viszont hogy legyen valami tényleg pozitív dolog is: A bekapcs gomb körül van egy kis fehér fény,ami nem egy nagy durranás,de azért jól néz ki .:smiley:

1 Like

en valamiert mindig is szkeptikus voltam az USB-s fejhallgatokkal :smiley: Na sebaj, ha nem talalok jobbat, ami valoszinuleg nem… akkor lehet egy ilyen lesz majd.
Bekapcs gomb am megintcsak nem erint, mer asztalra tervezem felrakni, es az ugyis tul magasan lenne, hogy latszodjon :smiley:
ami jobban zavar most hogy felneztem az NZXT oldalara, hogy alaplapot csak intelhez gyartanak :smiley: pedig az a cover amit arulnak jol nez ki :smiley: