OBS fekete kép a streamen

Sziasztok, OBS ben amikor szeretnék a helyi hálózaton vagy egy multicast címre streamelni (224.0.0.1) egy adott porton mondjuk a 9999 en, bármit állítok be forrásként és helyezem el a vásznon a gépen ahova streamelem fekete a kép vagy még kép sem jön be csak az időcsúszkán látom az eltelt időt a streamhez való kapcsolat óta. Mi lehet a gond a következő módon csatlakoztam: udp://224.0.0.1:9999

Mondjuk ehez a verzióhoz érdemben nemigen tudok hozzászólni, de nekem gyanús, hogy a rögzítés fülön van beállítva ez az udp-s móka.
Szterintem ebben a formában streamet nem fogsz látni, magyon maximum felvételt ment.

közben köszönöm szépen @sutyomatic nak hogy segített a konfigurációban és igázóból minden problémám megoldódott.

A tároló formátumot kellett állítani rtp-mpegts re, nvenc_hevc videó kódolóval úgy tűnik kevesebb a kockásodás. És rtp://192.168.2.167:12500 -on lehetett a kapcsolódni a streamhez (persze most így néz ki:)

Vajon nincs jobb videó dekódoló erre a célra?

De beismerem egy PLEX vagy egy KODI jobb megoldás lehet, csak ki akartam próbálni hogy működtethető az OBS erre a célra.