Obs szerint nem jó netem

Ciao skacok !
Van netem és speedtest szerintem nincs is baj vele,de az obs-sel nem tudok normálisan streamelni,pirosan és sárgán világít és bitráta is össze vissza ugrál.
Régi laptomon kezdődött a hiba egyik napról a másikra, most van egy új laptopom van, mégis a hiba ugyan az.
A héten cseréltek modemet is,mert jobb netem is lett.
Neten nem találok ilyen jellegű hibára példát.
Ha valaki tud segíteni azt megköszönném,minden jót !
Veres Norbert

Milyen szolgáltatónál vagy?
Mekkora neted van?
Milyen laptopod van?
Hogyan csatlakozol a hálózatra?
Milyen OS-t használsz?

3 Likes

Pr telekom : https://pr.hu/
500/20
ACER Nitro 5 NH.QFMEU.002 Gamer laptop (15,6" FHD/Core i7/16GB/1024 GB SSD/RTX3060 6GB/NoOS) - MediaMarkt online vásárlás
Net kábellel
Windows 10 x64

számokban kifejtve ez mit jelent?
Erről egy képernyőmentés is jó volna.

Akkor nem a gépben van a hiba elvileg.

Akkor elv ez sem az oka.

Azt ugye tudod, hogy ez a plafon, amit tud.
Ennek a garantáltja, ami minimum jön a szolgáltatásban 120/8

Ennyi pénzért ez gusztustalan rablás.

Mi van rányomtatva, mert nem mindegy. (cat5, cat5e, cat6, stb)

3 Likes

Illetve az is simán elképzelhető, hogy az obs jelenlegi verziója a szar. Ha gondolod próbáld ki egy régebbi verzióval.

2 Likes

Ha nincs más szolgáltató akkor ha az ha nem nincs más lehetőség.

Nem látok ilyen Cat típus feliratot,amúgy melyiket javaslod és milyen márka,mert most Hama márka van.
Az obs verzió váltás nem jött be… Nem stabilan zöld a bitráta és hogy tök mindegy szerintem a verzió.
Érdekes hogy másnak semmi baja a legutóbbi obsssel. Tűzfal kivételhez is hozzá van adva az obs.
Mondjuk az obs már jó ideje nem frissült…de akkor sem értem hogy szaródhatot el egyik napról a másikra úgy hogy új laptopon sem volt jó… Lenovo Y700am van évekig streameltem vele és most már egy jó hónapja nem tudok normális streamelni,tegnap sierült adás csinálnom de volt zökkenő mentem.
Köszönöm a segítséget,de sajna eddig nem javult a helyzet.