Oculus Rift DK2 Segitség

Üdv beszereztem ismerősömtől egy DK2 őt az újra nem telik de a vr élmény kipróbálása véget mondom miért ne. Lenne pár kérdésem mert elégé szenvedek vele sdk ügyileg. Aki még használja a dk2 őt milyen sdk val használja? 0.8 nem érzékeli monitornak a gép a demo megy rendesen de más nem nincs display mode váltási lehetőség mint pl janinak volt a dk2 beállítása videóban a 0.7. ugyan ez . Ami müködöt nekem az a 0.4 de valamiért nem bírok elindítani semmi játékot pl amivel a fiuk is játszottak. kiterjesztet képernyőnél nem a riften indul a játék nem osztot képbe indul rajta stb . Alá irom hogy a mai pl steames vr gamek már nem támogatják a dk2 őt de a régiekkel se tudok játszani. Látni youtubon hogy Et2 (Euro truck) nek outlasteznek stb de nekem egyiket se sikerült elindítani a riften. Válaszokat előre is köszönöm.

Ne vedd zokon de szerintem hiba volt megvenned a DK2-t mert zéró támogatás van ra. Amikor Pistiek játszottak vele akkor 100% támogatás volt ra mert az volt a legfrissebb eszköz. Nekem CV1 van így nem igen tudok érdemben segíteni de szerintem spórolj meg és vegyél egy CV1-t, minden tekintetben jobban jársz. Viszont ha csak ki akarod próbálni akkor több olyan hely is van ahol ki lehet próbálni.