Oculus Rift S Bemutató

ott van fent leírva hogy a sima vive kijelzője szar…

Én már annak örülnék, ha olyan tiszta képet látnék a szemüvegben, mint amit én most látok a monitoron.
Tök m1, hogy demó vagy nem demó.
Oké felfogtam, hogy a Vive szar, de akkor az volt a legújabb :smiley:

star vr…5000 euró! Pénz, gép elvileg magvan hozzá! A pimax 5k, Rift s,vive pro,hp rewerb(csak szimulátorokhoz a hp) már 99%-ban azt hozza amit te vársz! Hajrá!

Ha lesz lehetőségem kipróbálom, de nincs minden sarkon egyébként. Budapesten voltam fél éve kb bementem egy ilyen helyre és közlik, hogy 7500 30 perc na mondom mész a picsába. Mellesleg az is sima Vive volt.

Ez tökéletesen így van! Viszont …a probléma az hogy vr bárokban, ahol csak ingyenes játékokkal tudsz játszani, ott az alap játékokat fogod tudni kipróbálni. Tehát nem lesz olyan, mintha vennél magadnak egy rift s-t, ahhoz vennél pár játékot,amelyet refoundolni tudsz két órán belűl, hanem majd esetleg feltűnik hogy most nincs szúnyogháló ,de ez a játék szarul néz ki:D Ez a hátránya vr bároknak…de egy jó headsettel már a beat saber is be tud vonzani, az meg már alapból is eladja a headsetet

ugye tudod hogy nagyok sok az ellentmondás nálad:D

Hát a játéktermek “kissé” túl vannak árazva ez sajnos igaz :smiley:

A tanácsom és nem csak Neked hanem bárkinek aki gondolkodik VR headseten:

Rendelj neten Amazon.de-ről vagy Alzától egy Rift S-t. Ez Amazonról 160 000 Ft körül van. Próbáld ki otthon és ha nem tetszik pár napon belül visszaadhatod és visszakapod a vételárat.

Két alt tab között írok, meggondolatlan mondatok is becsúsznak néha sorry :smiley: Ez lehet az oka néhány mondatod félreértelmezésének is. Dehát 1 stronghold és megvan a legendary pirate na :smiley: :smiley: :smiley:

Lehet, hogy csak szimplán nem tolonganak érte az emberek. Ha kevesebb a kereslet muszáj drágábban adni, hogy fent tudják tartani. Egy plázában drága egy helyiség bérlése

Bemész a telecomhoz…kipróbálod majd kijelented hogy ez nem jó…nem tetszik…szemét…gyerekcipő…! Majd be akarsz menni egy vr bárba ismét ,mert az élmény akkor tetszett, de viszont az árán húztad a szád! A végére kiderül hogy neked az ára a probléma, ami érthető:D És főleg…a te vágyaidnak már elérhető eszközök ,amiket felsoroltam, csak tesztelned kell őket megfelelő programokkal, de azokra is + költeni kell:D És az a poén hogy szinte minden egyes ember így van a vr-el, de amint csak kölöcsönbe kap egyetakár egy hétre, a megfelelő társaságban, ki sem fog jönni alóla:D Tényleg megértem amiket írsz, csak mellékbvágányra futottál:D de még akkor sem biztos hogy neked való a vr…mert ez egy teljesen más világ és ha nem tudod a harcot felvenni a vr online világ vicsorgó harcosaival, mert itt nincs cheat, skill meg egyéb, mert a skilljeid azok te saját magad vagy és ezért csak single player játékokkal akarsz játszani, akkor lehet megbánod hogy megvetted

Ezzel az a baj, hogy akinek van rá pénze és tetszik neki inkább vesz magának egyet és nem megy vissza a plázába. Így voltam én is. Elementem kipróbálni (a szar VIVE-ot ráadásul :smiley:) és kiszámoltam, hogy hány alkalommal tudnék viszajönni egy HMD árából. Másnap már rendeltem is meg a sajátot (Rift CV1-et, azóta van Rift S-em is).

Ez nem drága…csak a magyar emberek keresnek keveset! Németországban 1 óra 50 és 40 euró között megy…a magyar ár röhejes ehhez képest

Maga a VR eszköz nem drága, egy drágább telefon ára. Viszont 30 perc játékért elkérni az 5%-át a terméknek, az durva. Az olyan, mintha egy autó bérlés 250k lenne…

Amíg egyedül is nyomod a gázt a kamionban addig ne mondd, hogy a single player nem életképes! :smiley:

De az szimulátor:D Vannak szimulátor vr játékosok ,akik direkt azért vesznek ,meg vannak a mindenevők:D

Jó, akkor Beat Saber, az escape játékok is élvezhetők singleben, a Forestet is nyomtuk egyedül egy darabig és nem dobtuk el. A Vader Immortal is single még csak nem is játék de kötelező darab - ok, hogy pár óra max de akkor is. :smiley: No man’s sky-t is nyomnád már VR-ban singleben is ha lenne már VR támogatása :P. És a Subnautica, Superhot?
Mi multiplayer függők vagyunk de én hiszem, hogy a VR élvezhető singleben is. :smiley:

Én csak annyit fűzök hozzá, hogy az Inside-Out trackinggel a világ egyik legfejlettebb szórakoztató elektronikai eszközéről jelentetted, ki hogy 10 év múlva, egy olyan eszközről, ami alig 30 napja jelent meg, de már tudod, hogy nem elég modern. Egy olyan eszközről, ami jelenleg hiány az egész világon.
Továbbá hiány az egész világon az Oculus Quest és most jelent meg a Valve Index is, de azt is már csak októbberre lehet rendelni, annyira elkapkodták a brutális kereslet miatt.

Itt nem 10 évről van szó, hanem már nem kapsz ilyet, ha akarsz se, mert viszik őket, mint a cukrot és ne keress szúnyoghálót, ne keress felbontásbeli kifogásokat, ha ezt jelented ki, ha ilyen érvekkel jössz, akkor még egy Oculus Go sem fordult meg a kezeid között, amiben már 2x annyi subpixel van, mint a Vive-ban és ez csak egy mobil eszköz…

Szerintem a videóm közelébe se mentél (ami egyáltalán nem baj, nem muszáj megnézni), viszont a Rift S-ről végül így nem tudsz semmit, de a 10 évet azt könnyen ment leírni. Mindezt a sok éves és már akkor is gagyi lencsés HTC Vive tapasztalat után, holott azóta 2x több subpixeles eszközökről beszélünk.

Naaa. A 30 milliós Teslát is alig győzik gyártani, pedig majd csak 10 év múlva lesz tökéletes az elektromos autózás is. Kimerek ilyen dolgokat jelenteni igen, mert nézzünk már szembe a valósággal. Merje valaki azt mondani, hogy most járunk a technológia csúcsán, közel sem, jelenleg is folyamatosan fejlődik. Ez, ahol most járunk ló■■■■, és nem lehet semmilyen tekintetben tökéletesnek nevezni. A te legújabb csúcsmodern Inside-Out tracking-ed az egykori katódsugárcsöves monitor megfelelője a VR világában, azokon is lehetett játszani, nem arról van szó, de engedd meg, hogy várjak 5-10 évet, mert SZERINTEM ez még nem olyan OP, mint amennyire beállítjátok. (Igen, kimerem jelenteni úgy, hogy még nem próbáltam, viszont te is úgy isteníted, hogy még nem próbáltad te se) Gondolok itt arra, ami szeptemberben jön.

Aztamindenit… :smiley: És akkor most végigposztolsz minden topicot, ahol monitoron fullHD-ban játszanak, hogy ez nem a technológia csúcsa, majd 10 év múlva játszatok!! ?
Ha mindenki arra várna mikor lesz tökéletes valami (soha) akkor senki sem használna semmilyen technológiát. Mobil telefon? Majd 10 év múlva hiszen biztosan jobb lesz.
Mi játszottunk C64-en fekete-fehér Junoszty TV-n, monochrome monitorokon PC XT-n, néztünk VHS videókat mert akkor az volt elérhető és élveztük! Nem vártunk, hogy jah ez még nem jó, majd 10 év múlva.
Ha nem tetszik a VR a te döntésed de légy szíves negatív hozzáállással ne befolyásolj olyanokat akiket érdekelne és ezért néznek be ebbe a topicba!
Nem tudom most mi az a játék amire rá vagy kattanva de mi lenne a véleményed ha az azzal foglalkozó tipocba csak azért mennék be, hogy leírjam nem jó még ez a játék, majd talán évek múlva?

A telefon pont az, aminek a fejlődése most nagyon belassult. A monitor szintén.
De, rohadtul tetszik a VR, alig várom, hogy tökéletesítsék, ahogy azt is várom, hogy végre elérhető árú normális hatótávú elektromos autót lehessen venni :smiley: