Oculust rift HELP

bárki aki ért az oculust rift-hez az legyen szíves írjon rám facebook-on és legyen szíves segíteni megoldani a problémát teamviewer segítségével mert én nem értek hozzá!

Nekem nincs facebookom, de ha leírod a problémádat, megpróbálok segíteni, ha tudok.

2 Likes

nincs kép a rift be csak de hang az megy a led az sárgán világít. egész pontosan ezt írja: Oculus has detected a problem with the installation of the drivers for your NVIDIA GeForce GTX 970. Please reinstall your graphics drivers or visit Oculus support to learn more. Legújabb frisítés van rajta

DDU-val töröld le a drivert és tedd újra az Nvidia oldaláról, nem nagy kunszt

Első körben én is a DDU-t javaslom.
Esetleg megpróbálhatod újraindítani az oculus service-t is, rendszergazdaként indítsd el a debug tool-t.
Kis segítség, hogy hol keressed és mit indíts el:

Pár kérdésem lenne azért:
Új a rift és még soha sem sikerült működésre bírni, vagy eddig működött és mostanában baxakodik?
Győződj meg róla, hogy jó-e a hdmi kimeneted, amibe a riftet dugod (próbáld le egy monitorral)
Mindenképp legalább egy USB3 ra dugjad (kék aljzatos) és lehetőleg az alaplapba, ne gépház stb.
Ne menet közben dugjad be a riftet, vagy ha igen, indítsd újra a gépet, mert tud produkálni hibákat így néha.

sikerült a DDU val megcsinálni nagyon szépen köszönöm a segítségeteket

1 Like

Szívesen, jelölj megoldást aztán egy moderátor zárja is @VizesNinjonKovacs @lengyelb

1 Like