OFF topik hozzászólás / formázási lehetőség

@TheVR_Jani

Dear Johnny,

Implementálásra kerülhetne egy [OFF][/OFF] tag a komment szerkesztőbe, ami lehetőséget adna arra hogy például az adott topik tárgyához nem kifejezetten szorosan kapcsolódó mondani valót egy halványabb (középszürke) színnel lássa el?

Illetve ide kapcsolódóan, esetlegesen egész hozzászólás megjelölése hasonló módon egy checkbox segítségével a Válasz - Mégsem gombok melett egy kicsivel jobbra.

Ha a fórum motor miatt nem megvalósítható, vagy túl komplikált és/vagy időigényes lenne, akkor tárgytalan.

Használnád-e a fentebb taglalt funkciókat vala?

• Igen használnám az OFF “kiemelést”
  • Nem használnám, mindenki szűrje le magának a lényeget.
  • Mi valag azaz OFF?

0 egyedi szavazat

4 Likes

@sutyomatic szerinted használnák az emberek?

1 Like

Jogos a kétpont, szavazás is ON!

Az emberi lustaságra gondoltam, h amiatt nem használnák
Illetve ha lenne egy harmadig gomb off felirattal sokan azt hinnék h az törlés vagy ilyesmi, nem értenék.
de értem a problémát, rengeteg hozzászólás nem a konkrét témához kapcsolódik, de sajnos ilyen egy fórum, mint egy beszélgetés, az is még ha csak két ember között zajlik vált irányt!

1 Like

Értem én mire gondolsz.

Ha az alsó gombok mellett nem jó, elfér a spoiler opció melett is a legördülőben az “Egyéb funkciók” égisze alatt.

Hozzálehetne rendelni valami karakterhez, például mint a félkövér szöveg a ** ,erre is lehetne valamit mondjuk || jelle akár, ezzel talán egyszerűbb is lenne gépelés közben.
Bár mondjuk ez is emberfüggő lenne hogy ki lenne lusta használni :confused:

Prohardveren működik és használják mindkettőt, csak tudatni kell az emberekkel mi az és akkor csak rászoknak.

2 Likes

Ez egy jó ötlet @sutyomatic remélem be lesz vezetve. Bár az embert, mimt változót nehéz kiszámítani, de remélem, hogy sokan fogják használni. Mellesleg mijen forum enginet használtok, ha szabad érdeklődnöm @TheVR_Jani ?