"Olcsó GAMER build" csekkolás/ segítségkérés

Sziasztok!
Elhoztam nektek az általam topicokból és a build ajánlóból összerakott low budget gamer pc konfigurációmat. Gamere használnám és az otthoni kezdetleges programozásra. A keret 310k körül max.
Tápnak is megtaláltam a tökéletes választást, de így vásárlás előtt 9 nappal nem kapható abban a boltban ahol vásárolnám… SEASONIC FOCUS PLUS GOLD 650W lenne az a csoda…
Hasonló minőségben és árban keresnék tápot. Többet is meghallgatok.
Természetesen, ha valakinek van ötlete a keretet csökkenteni akkor azt ne tartsa magában, ha kérhetem. Nem vagyok egy nagy informatikai guru, sőt még csak most tanulom és a kompatibilitásával a dolgoknak nem vagyok annyira tisztában!
Minden véleményt meghallgatok, okosodni szeretnék. Természetesen a google a barátom volt, yt a jobbkezem és a termékek weboldala meg a kedvencek között van.
Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek

Viktor

Szia, prociból nem kell az X-es modell, vedd nyugodtan az X nélkülit (2600). :slight_smile:

Ha jól látom Oázis Comp?

Ha nem lényeg hogy moduláris legyen:

1 Like

Hát nem tudom, kicsit tartok ,hogy a GPU teljesítménye nagyon le lesz korlátozva.
Igen-igen, Oázis. ők a legszimpatikusabbak.

Másik kérdés, hogy ki milyen RGB-s terméket tud ajánlani a gépembe.
Lehet csak egy szalag vagy pl. venti

Vegyél h500i-t abban van szallag.

Ezt, hogy érted?

Az NZXT h500i-hez jár két led szallag meg egy vezérlő.

1 Like

Aaaaa, de adom.
Köszönöm!

Valaki tudna még ajánlani tápokat?

Itt találsz jó párat.

1 Like

Tudom jól, fentebb írtam is, hogy a boltban jelenleg nem kapható.

És ott még van legalább 10 felsorolva ami jó. Ne mond, hogy azokból se lehet ott kapni semmit.

10?
COOLER MASTER MWE GOLD 650 az olcsóbb buildeknél ami fix táp
Közepesnél van az amit Én válaszottam és fentebb láthatod is.
Felsőbb kategóriákban meg úgy kezdődik ,hogy 40.000, s leírtam Én hasonló minőséget szeretnék ugyan abban az árkategóriában.

Szemed mint a sasé. -.-

1 Like

Konkrétan ehhez a kártyához a 2600 tökéletes:
https://pc-builds.com/calculator/Ryzen_5_2600/GeForce_GTX_1660_Ti/0Qj13f8A/16/

Hát igazad van. Szemünk, mint a sasé.
Köszönöm tőled az ajánlást, sokat segítettél. Személyes tapasztalatra voltam kíváncsi.

Ohh, értem kedves @medvemacko köszönöm a segítséget!