Olcsó gamer laptop

Tanulásra és játékra vennék laptopot kb. 200k-ért.
https://www.laptop.hu/acer-nitro-5-an515-42-r7tx-black-nos
Ezt találtam. Megéri az árát? Vagy valaki esetleg tud jobbat ajánlani hasonló árkategóriában?

Az értelmes gamer laptopok 300-nál kezdődnek.

1 Like

Hát ezzel a konfiggal csak jelentős kompromiszumok mellett tudnál játszani. Bár nyilván ez attól függ mivel szeretnél. Nyilván cs-go vagy hasonlók arra megfelel. De ha a legújabb címeket vinnéd, arra szerintem ez kevés. Meg nem tudom mennyire számít a hordozhatóság/üzemidő, de ezek a gépek ilyen szempontból sem jeleskednek.

1 Like

Nem játszok én sokat. Egy-két lol meccset lejátszunk haverokkal aztán ennyi. Néha játszok újabb játékokkal is de azok felé nincs nagy elvárásom. Többnyire inkább csak azt szeretném, hogy rendesen, akadás mentesen fusson a gép. Fájlokat, filmeket tárolni rajta. Tanulni rajta. És a kisebb játékokat rendesen elvigye.

Arra elég ez a gép, de mindenképp nézz utána van e benne szabad M.2 csatlakozó, és minél előbb tegyél bele egy legalább 250-es SSD-t, a nélkül ma már nem érdemes gépet venni, mert sosem lesz gyors.

4 Likes

Bővíthető, lehet úgyis rendelni úgy 40k-val drágább. Megéri vagy inkabb utólag rakassam be én?

40k-t semmiképp nem ér, annyiért kapsz egy 1 terás SSD-t.

Nézd meg be lehet e otthon szerelni garanciavesztés nélkül, ha igen, akkor megveszed és berakod magad.

3 Likes

Rendben, köszi szépen a segítséget!