Olyan mintha csaltam volna _ Rainbow Six: Siege

Szervusztok kedves Ninjon társaim.
Az imént éppen játszottam a Szivárvány-kommandóval. (Nagyon kezdő vagyok egyébként)
Védők voltunk, és 1 vs.1-ben maradtam. Sejtettem, hogy honnan fog jönni kedves barátom, oda is céloztam, és mikor belement a célkeresztbe meghalt a lövésem által, pedig csak utána kezdtem el lőni, ahogy a videóban is látszik. Aki meghalt utána szidott a csalás miatt, de én nem csalok. Nem tudjátok, hogy ez mitől történhetett? Vagy én néztem félre valamit?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Az piros UTP legyen veletek! :blush:

Csak ötlet: nem lehet hogy mikor leraktad a scopeot jobb klikkel, akkor véletlen a bal klikket is lenyomtad, a szerencsétlen meg belefutott a golyóba?

Szerintem nem, mivel mindig inkább jobb szélül nyomom a jobb egérgombot.
Illetve szerintem mikor beadta a kill-t akkor szinte 100% hogy nem lőtt, mivel semmilyen effekt meg hang nincs körülötte.

Szerintem erős desync lehetett. Ha nézzük a kill és a lövés közti különbséget időben akkor belefér, hogy a szerver hamarabb reagált lövésre mint az animáció.

You are the One, Neo. :smiley:

Lényegtelen, csalás miatt nem leszel bannolva, hiába reportolt. Ubisofték ennél jobban lecsekkolják a reportokat, fogják látni, hogy semmi más gyanús eseted nem volt se ebben a meccsben se a többi meccseidben, szóval innentől kezdve minden okés.
Más játékosok ennél durvábbakat lőnek és nem kapnak bant, szóval nyugalom, minden rendben lesz :smiley:
Már sokunk nem játszana, ha 1 gyanús lövés után egyből bant kapnánk. :slight_smile:

Rendben, köszönöm mindenkinek.
Lehet tényleg desync és egy véletlen lövés volt, és pont beleszaladt az ürge… :smiley: