Online Videótéka lét jogosultsága a mai világban

Sziasztok!

Felmerült bennem a kérdés hogy a mai világban mikor már mindent digitálisan letöltünk meg ott a netflix, mennyi lét jogosultsága van ezeknek az előfizetéseknek? (UPC, Digi, Telekom Videótéka)

Ha legálisan és/vagy vírusmentesen akarsz filmhez jutni otthon, akkor nagyon.
Ha olyan lenne, mint régen a kazikkal, hogy azért fizettünk, amit megnéztünk, neked nem érné meg. De az a forma, hogy havi fixért, azt nézel, amit akarsz, elég jó.

Nekünk van T-s videotéka, szerintem jó. 200ft-ert kolcsonzol ki filmeket, havonta pár alkalommal ha tenyleg otthoni filmes estét akarunk annak ez a legkényelmesebb módja.
A sorozatozásra viszont tényleg jobb a netflix/GO.
Kb. minden ilyen szolgáltatás addig életképes amíg van rajta tartalom.

Video fileokba nincs vírus… persze ha van olyan aki beveszi, hogy “bevan csomagolva” akkor úgy járt :slight_smile:

Az a legnagyobb problémám, hogy egyik online film/sorozat stream szolgáltatáson sem lehet MINDENT elérni…ez nállam kizárja őket. Marad a letöltés és arhiválás…azt 90TB-ot eddig megérte…

Amit el lehet érni azt megvettem DVD-n és BR-en is de kényelmi és logisztikai szempontból a teljes gyüjteményem marad a letöltött verzió NAS-en. Így a most 287 sorozatot magába foglaló gyűjteményem 75-80%-a van meg fizikai lemezes változatban is.

Probléma még az is, hogy nem fogok fél évet várni a tengeren túli megjelenésekre az Amerikai vetitések után, hogy megnézzem őket.

Szerintem teljesen elfogadható, sőt jó dolog. Ha valaki nosztalgiázni szeretne vagy csak egy új filmet szeretne megnézni, de nem akar netflixet stb… akkor ez a legjobb megoldás neki. Így például idősebb embereknek akik nem szeretnének “babrálni” a netflixel, elérhetővé válik a szórakozás ezen fajtája. :slight_smile: