TheVR Fórum

Origin error

Szép napot! Mi nap meg vettem steamon a battlefieldV-t és nekem valamiért ezt a hibát írja ki:
image
Egyszerüen nem tudom mi lehet a gond. Steamon letöltöm rá megyek hogy elindítás és ezt dobja ki folyamat és Originen megnéztem és ott a játéknál azt írja hogy töltsem le. Ha rá megyek a letöltésre akkor steamra dob vissza.
Előre is köszönöm a segítséget.

Próbáld meg külön elindítani az Origint, lehet frissítés hiányzik a kliensnek.

Teljesen újra tettem az Origint. Direkt külön újra letöltöttem a feltelepítőjét és úgy se működik…

Próbáld meg a bfv.exe-t admin módban futtatni.
(C:/Program Files (x86)/Origin Games/Battlefield V/ -n belül találod)
Vagy próbáld meg a Windwos Defender-be beállítani, videó itt:

Ez se működik. Szeritenem az lesz hogy le törlöm és újra letöltöm hátha.

A windows-od eredeti?

1 Like

Igen eredeti.

Steamon letöltöttema játékot. Originen meg úgy jelzi a játékot hogy nincs letöltve az az töltsem le. De amikor a battlefrontot akarom letölteni akkor nem a epic-re dob vissza hogy ott indítsam le hanem szépen Originbe eltudom indítani. Na ez a BF5-nél nincs. Ott szépen vissza dob steam-re és ott töltsem le Originen meg azt írja hogy töltsem le.

Megtaláltam a hibát :slight_smile:. Ugye maga az Origin egy angol progtam. Porgramozásba és az angolba nincs ékezet. Annyi volt a hiba hogy nekem a játékok mappa úgy volt elnevezve hogy volt benne ékezet. A steam érzékelte benne a játékokat de az Origin nem érzékelte azért mert ékezettel volt írva a mappa. Így már érzékeli a játékot hogy ott van és több hibát nem ír :slight_smile:.
Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítséget. További szép napot.

5 Likes