Origin online login probléma

Üdv mindenki!

Lenne egy problémám, de egyszerűen nem tudom megoldani még a guglit használva sem.
A porobléma: Amikor be akarok lépni az Originembe (szoftverbe nem a honlapon) azt írja ki hogy
“online login currently unavaiable” majd pedig csak offline módban enged belépni.

OP rendszer: Win 10
Asrock B450m pro4
Ryzen 5 1400 (gyári hűtő)
2x8 gb Patriot Viper 3200 Mhz
AMD Radeon Sapphire 580 4gb

Végignéztem 2 google oldalnyi ilyan hibával küszködő ember bejegyzéseit és megoldásokat.
Kipróbáltam:

1. A számítógép órájának átállítása más időzónára és online időhöz való beállítása.
  2. Origin újratelepítése.
  3. Az összes illesztőprogram frissítése.
  4. Az explorer pop-up beállításainak ki és bekapcsolása.
  5. Az Origin és az összes hozzá tartozó .exe fájl átengedése a defenderen.

Semmi sem használt többszöri újraindítást követően sem.
Egy dolog ideiglenesen használt: egy régebbi verziójú (tavalyi) Origin feltelepítése, ezen engedett mindent simán, de másnap mior hazamentem és bekapcsoltam a gépet egyből feljött hogy vagy frissítem az Origint vagy csak offline módban engedélyezi az indítást, így ez se jött be.

Valakivel történt e már hasonló és ha igen volt e rá valami megoldás?

Nekem volt ilyen gondom offline módba léptetet be friends listanal be nyomtam magam onlinera után a működött minden.

Ilyen még ugyan nem történt, de ha ennyire rejtélyes a hiba, akkor egy megkeresés a supportjuknak nem árthat :wink: Valószínűleg seperc megoldják vagy adnak rá érdemi választ!

Az alábbi oldalon mennyit késik az órád?

Alábbi oldal alatt mit értesz, az Origin szoftvert? Azon még észre sem vettem hogy van óra.:smiley:
A gép nem késhet “elvileg”, az internetes időhöz állítottam multkor végül és rá is frissítettem párszor.

Az “alábbi oldal” egy link, lehet bugol a fórum, és nem látod.

Pedig fog. Kérdés hogy mennyit.

Ohh, akkor ha munkából hazaértem lecsekkolom, köszi.

2,0 másodpercet siet az órám e szerint.

A sietés egyáltalán nem megengedett.

time.windows.com-hoz van szinkronizálva az órád?

Tegnap még ahhoz volt, most újra szinkronizáltam, mostmár csak 0,4 mp-et siet…

Manuális beállítással mi a helyzet?

Na megpróbáltam kézzel visszább állítani akkor se működött, aztán megint szinkronizáltam, most pontosat ír (-0,005 mp) de most se működik az online login.

Mindenképp pluszos tartomány legyen, mert jövőbeli idővel semmit sem fog kezdeni a szerencsétlen szerver.

Manuálisan visszább állítottam hogy késsen inkább 1,8 mp-et, de az Origin ezt le se sz…ja.

Csinálj egy képet, hogy mit ír ki a gép.

Ha offline belépek és ott próbálok rányomni hogy menjen onilne visszamegy a bejelentkezési képernyőre ugyanezzel az üzenettel.

Hát, két napja írtam twitteren a supportnak, hátha alapon, még válasz nulla. Azóta marad az hogy minden nap újrarakom a régi verziót az originből, így működik, de azért mégiscsak zavaró.

Ajánlom a telefont gyorsabb ügyintézés érdekében.