OTP Junior megszűntetése kihasználatlanság miatt

Nem saját részemre, csak ezt találtam a legjobb helynek megkérdezni.

Adott egy OTP Junior számla, kihasználatlanság miatt megkellene szűntetni, mi ennek a menete?
Utalni szeretnék rá hogy kiegyenlítődjön a rajta levő mínusz költségek, ezután mi a teendő? vannak még díjak a megszűntetesnek? Vagy onloine elintezheto?
Mert szamlanyitas egybol megvan erdekes, megszűntetés sehol sem.

Köszönöm szépen!

Elvileg egy minimális pénznek kb 2e Ft kell lenni rajta, mert megszüntetésnél van egy minimális költség.
A fennmaradó összeget pedig visszakapod.

Személyesen a legegyszerűbb. Bemész. Számot húzol. Ügyintéz.

Részletek a 48. oldalon.

mindenféleképpen be kell menni személyesen mert gondolom amikor a számla megkötése esetén is alá kellett írni egy csomó papírt ( nekem a módosítás miatt is októberben mert már 28. betöltött évem után nem vagyok kedvezményezett) így a megszüntetése esetén is szükség lesz a személyes megjelenésre.

ha volt hozzá kártya azt vinni kell különben a kártya elveszettnek számít és a letiltásért díjat számítanak … megszüntetést csak személyesen lehet intézni amúgy

személyi + lakcímkártya + bankkártya (ha van a számlához)

Google még mindig csodákra képes, amit @P_D_1 linkelt az konkrétan a bank honlapján is kint van de a találati listában is kb az első nem szponzorált találat.

Én a helyedben azért átgondolnám még párszor. Ma már mindenkinek kell egy bankszámla, még diákmunkához is. A junior számlának kedvező díjai vannak, a fenntartási költsége minimális, és ha régebben lett csinálva, akkor még lehet átkerülhet a későbbiekben Jump számlacsomagba is, amit már megszüntetett az OTP.

A megszüntetés is elég időrabló lehet, aztán később újat csinálni szintén.

Köszönöm szépen mindenkinek @P_D_1 @ati423 @ceekay @meteoric87 @Windarf

Továbbítom az indformációkat!
Igazából aki nevében kérdeztem, ő évek óta nem használja csak valami miatt anno kellet, viszont így alakult, és lekellene mondnaia, vagyis kihasználatlanság miatt felesleges tartani, fizetni a díjakat, se be ki fizetes nincs rola, szóval leginkább ezért. És igen amugy meg hasznos tudd lenni, sajat tapasztalatból, mondjuk hetvegen a pizzafutar 3x jott vissza a terminallal, mert nem volt nalam kp de nah ritka kivetelek erositik a szabalyt hogy egyszeru a fizetes vele :smile: csak viccelek, nagyon élem amugy a paypasst :smiley:

Már nem nagyon emlékszem, de gyakorlatilag éves szinten valami fika költségei vannak a junior számlának, 24 éves kor betöltésekor automatikusan megszűnik és kap egy új kártyát új számlacsomaggal valamivel magasabb díjakkal, ahogy előttem is írták.Nem értem minek erre időt és energiát pazarolni.

Nekem 150Ft szokott lenni a havidíj maga, meg néha egyéb költségeket is számol fel, talán pénz be vagy kifizetéskor ugye. Utalás az meg talán 250 Ft. De nem emlékszem én sem pontosan pedig gyakrabban használom.

Ezek elég kedvező összegek. Nekem havi több ezer forint a mindenféle költség “normál” számlával.

A készpénzfelvétel meg havonta 2x, maximum 150e ft-ig ingyenes.

azt hiszem 24 éves kortól leszel jump és az 28. szülinapodik tart, az után szűnik meg a kedvezményes számlák lehetősége.

Közben megoldódott, OTP bankfiókban, a kártyán meglévő mínusz összeget illetve e hónap díját hozzászámolva lehetett megszüntetni a bankszámlát, bankkártyát.

Köszi mindenkinek! :slight_smile:

@lengyelb :lock: Köszönöm :slight_smile: