Over-Ear fejhallgató

Sziasztok!

Szeretnék egy over ear fejhallgatót venni, és ezzel kapcsolatban kérem a segítségeteket.
Első sorban zenehallgatásra, általános tartalom fogyasztásra és játékra használnám.
Legyen vezetékes, jól szigetelje a külső hangokat, tiszta legyen a hangzása és nem utolsó sorban, legyen kényelmes.
Ti miket ajánlatok, melyek azok a fejhallgatók amik közül érdemes lenne választanom.
A keretem 60-80 ezer forint.

Előre is köszönöm a segítségetek.

Szia!

Van választék, ezekből javasolnék valamit. Érdemes lenne felpróbálni és meghallgatni őket személyesen. (azt hirtelen nem tudom, hogy melyik nyitott és melyik zárt, neked zárt kell)

4 kedvelés

Én javasolni nem tudok, csak annyit hogy tényleg próbáld fel előtte, mert már tapasztaltam, hogy nem mindegyik simul mindenki fejére/fülére, és az nagyon kellemetlen tud lenni ha mondjuk egy óra múlva már konkrétan nyom valahol. :slight_smile:

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a segítséget és az ajánlásokat. Boltba mindenképp elmegyek, hogy megpróbálhassam.
Hogy zárt vagy nyitott kell, abba bele se gondoltam, köszi hogy azt is leírtad.

2 kedvelés

Köszönöm a tanácsot. Természetes elmegyek felpróbálni, hisz mint mondtad nem jó ha szorít.

1 kedvelés

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.