[Overwatch][PC] Pajtáskereső

Helló mindenki!

Előző fórumban is volt már téma, úgyhogy gondoltam melegítsük fel újra.
Szóval ha valaki egyedül érzi magát, hajrá!

Mi is ez az Overwatch?

5 kedvelés

Hali!
Nem is tudtam hogy volt az előzőben ilyen!
GaBatou#2903

Helò!
Ez PC-s verziò?

@endrton: Köszi szèpen a vàlaszt.

Sziasztok!
Ha valakinek kedve lenne rankedezni vagy csak funolni akkor jeloljetek batran! :wink:
HSNBRG23#2859 (PC)

Helooo?!
PC-s ként engem is lehet jelölni bátran Truatus#2753 :slight_smile:
@gaBatou @endrton @hsnbrg23 Küldtem requestet

Sziasztok!
PC-sek engem is jelölhetnek nyugodtan, ha éppen játékban vagyok, szívesen játszok másokkal :smiley:
Theefues#1279

Hello PC-s vagyok! :smiley: degu3#2774

Én arra kérem az embereket, hogy aki only 1 character az is dps 3000 rank alatt az ne jelöljön.
Mindenki másnak 3000-től PC-n evens#2469

Hali, én pc-n játszok. Rankedre keresnék társakat olyan 2900+ sr felett diamondosokat főleg. :slight_smile: Jelenleg sajnos 2950 en vagyok de career high 3296. Battle tag: bLaZeR#22851

Sziasztok, most kb. 2000-es rank körül vagyok, mondhatni Lúcio main. Főleg Support, Defense vagy Tank karakterekkel játszom, szinte minden nap pár órát. (Ha online vagyok akkor mindig ráérek játszani.) Competitive-re keresek velem kb. megegyező Skill Rating-ü embereket. (Természetesen PC-re, ahogy a bejegyzés címe is mutatja.)
BattleTag: [color=#82c5ff]KissBenji[/color][color=#9b9c9c]#2789[/color] (Kattints a névre a profilhoz.)
Voice Channel-ként saját Discord szervert használok, ha valaki szeretne belépni a szerverre (nem feltétlenül csak az Overwatch miatt, több voice channel is van és hozható létre is kérésre) az írjon rám és küldöm a meghívót. Aki nem tudja mi az a Discord annak itt a weboldaluk:

Én dobtam fel a régi fórumon, de ott nem volt nagy érdeklődés örülök, hogy most van :smiley: Rage#22422

hali
Benne vagyok én is kis Overwatch-ban :smiley:
Mashir0#2568

Hello srácok/csajok :slight_smile: Nixus#2766 Ha valaki jonne tolni vegyen fel :slight_smile:

Hello, ha kapsz egy felkérést “Okumrin” névvel, akkor én küldtem…Már régóta keresek magyarokat, akikkel csapathatnám az OW-t, másoknak:Okumrin# 2549

Heló! Aki szeretne jönni játszani annak itt a Battletag: ZsomBee08#2113

Sziasztok!
Én rankedra keresnék embereket! Main-em Soldier, de sok más karakterrel is megállom a helyem (kiv. supp.)! Jelenleg 2800-2900 körül mozgok, célom a diamond elérése season zárás előtt. Ha valakinek van kedve jönni, jelöljön be!
Nevem: SurPris3#2980

Na kinek mi volt a season high így a 3. season zárásakor?

2938… nem jött össze a diamond :disappointed:

Lose Draw Lose Win Lose Win Win Win Win Win

6 win 1 Draw 3 Lose = Platina 2689

Hát nem a 4. season lesz a legjobb kezdésem eddig…

Friend listen van aki 7 win 3 lose és kisebb rankot kapott. Hát sok sikert mindenkinek a kezdéshez.

Időközben játszottam még egyet és úgy látom növelték a win streakért járó bonust. A placment-el együtt 7-es win streakre adott 150 pontot így rögtön 2839-re dobot fel.