TheVR Fórum

Packet loss probléma VALORANT-ban

Csáó!
Olyan problémám van,hogy VALORANT-ban, (más játékban nem) játék közben a packet lossom nulláról ugrál 20-30 néha nagyobb százalékra, ezzel játszhatatlanná téve a játékot. Az elmúlt egy hónapban kezdődtek kb. a problémák, előtte nem volt hasonló gond.Így néz ki, amiről beszélek.

Spoiler

Imgur: The magic of the Internet

Riot supporttal másfél héten keresztül próbáltuk megoldani a dolgot,de végül abban maradtunk,hogy az internetszolgáltatóm lesz valószínűleg a probléma.
Kérdésem az lenne,hogy valóban érdemes felhívnom konkrétan az UPC-t ezzel a problémámmal,vagy esetleg más lehet a probléma?

Konfigurációm:
kábeles UPC 500 megás net, ami általában 300 mega felett van.Gépemen win 10 van, legfrisebb drivereket használok.

Riot support kérésére készítettem pingplotterrel is egy tesztet, az alapján kéne megkeresni a szolgáltatót,ha jól értelmezem,de őszintén szólva ehhez nem igazán értek már. Ez a kép rámutat a probléma lényegére?

Spoiler

Imgur: The magic of the Internet

Köszönöm szépen minden segítséget/tanácsot.

Imgur

Az eredeti posztban található kép egyébként egy másik internetkábellel történt, most beillesztett kép az,amit a szokásossal csináltam.
Sajnos a csere se segített a problémán játék közben.

UPC valamelyik eszköze döglődik azon az útvonalon amerre elérné a Riot szervereit.

Nyugodtan írj egy e-mail a UPC / Vodafone üfsz-nek, hátha tudnak vele valamit kezdeni.

1 Like

Ezt imént megtettem.
Köszönöm szépen a segítséget!

1 Like

Ha van lehetőség menekülj a UPC-től. :slight_smile:

Kb. tíz éve UPC-s vagyok egyébként és kb. 1,5 hónapja még minden gond nélkül 6000 bitraten tudtam streamelni is akár. Sose volt vele gond. Itt nálunk vidéken nagyon korrektek voltak ezidáig…

1 Like

Igen, nálunk is volt UPC, működött is. Egy darabig. (szintén nem BP)