[Path of Exile] Pajtáskereső

Sziasztok
HH-ban láttam van egy pár POE-s emberke mivel jövőhéten új liga összeverődhetnénk :slight_smile:

Aki nem ismerné a játékot ez egy f2p arpg hasonló mint a Diablo (máshoz nemnagyon tudom hasonlítani mert elég egyedi),de legalább akkora játékosbázissal rendelkezik ha nem nagyobbal.
Ha van aki játszik vele de nincs kivel felvehet nyugodtan,ha többen is lesznek akit érdekel akár saját guildet is létrehozhatunk,de ha csak segítségre lenne szükséged vagy kérdésed van arra is szivesen válaszolok.

1 Like

Hali, én tegnap kezdtem el ezt a játékot és csak a tutorialt toltam végig egy varázslóval. Nem tudom így előre megmondani, hogy mikor érek rá játszani de ha van kedved játszani akkor jelölj be (vagy én nem is tudom). Mivel varázslónő vagyok ezért kénytelen voltam elnevezni a karakterem Atrina-nak.

Küldtem invet,segítségként itt tudsz buildeket keresgélni és a skill “erdőhöz” is vannak segítségek :slight_smile:
http://www.timtips.com/buildbrowser/#/list

Nem látom az invet sajnos. Lehet az a baj hogy más szerveren vagy ligában vagyok? (nem értek hozzá azért kérdem) Küld el te a neved és megpróbállak én felvenni.

Új leaget én is nyomnám szívesen ,de csak este jó, mert meló van.

NEm tudom még milyen buildel mennék, eddig ST és TS buildjeim voltak. De érdekel a discharge és a cyclone is.

@Soulka Írj egy IGN-t és felveszlek.
Én is csak este szoktam játszani,leage startra én általában vagy valami ranged karit vagy a jó öreg warchiefet indítok.

@kirevatyatrosz persze hogy nem láttad rossz névre küldtem XD

Vegyél fel. Sose nézem azt h league start vagy nem, elejétől azzal játszom amilyen buildet kinéztem :smiley:

nem steamen játszom hanem standalone klienesel

Jaa oké, valszeg Soulka lesz a karim neve új league-ben

85-ös deadeye?

yes man. Jelenleg nincs fent a gépen, mert kellett a hely, ha indul a game felpakolom megint

oks péntekig én is még buildeket nyálazok hogy mit kéne csinálni ami nem drága :smiley:

ooo én ilyennel nem foglalkozom :smiley: Varunastra spectral throwot csináltam kb 6 exem van benne és még mindig rip van T10±on xD

Mióta játszom azóta nem volt 6 exem :joy:

Van még itt aki olvassa ezt ? :stuck_out_tongue: Kicsit megdöbbenve de örömmel látom hogy itt is játszák eme remek játékot :stuck_out_tongue: … Elég sok ligában játszottam bár még mindig nem értek a játékhoz >.< De tetszik és elvagyok vele … (mivel sajnos a Diablo 3-ban nem sok content van és nagyon hamar nagyon unalmas lesz :stuck_out_tongue: Remélem még találok itt valakit :slight_smile: steam: olleatti (van 2 ilyen account is de az ameiken a CS:go ,Rust és Poe van :)))))))

Én még olvasom,és nyugi én is még mindig guide-okból építek buildeket :smiley: Ha tudsz ingame nevet küldeni akkor felveszlek mivel én a stand alone kliensel játszom.

Te milyen Buildet kezdenél illetve ajánlasz így kezdésnek ?? :stuck_out_tongue: Streameket néztem bár ott elég változatos meg már mindenki baszó gearben van :smiley: én meg 0-ról kezdem :wink:

Hardcore-ra Eartquake vagy warchief maraudert elég könnyű gearelni és lehet vele haladni is softcore-ra meg amit élvevelezel,bár a bow buildek meg lettek herélve eléggé :smiley:

1 Like

https://pathofpoe.com/builds/view/95-earthquake-build/
Ezt néztem ki Bár Axe helyett Mace.s kezdéssel mert a Marohi Erqi nevetségesen olcsó
utána mondjuk ha lesz valami kis üsszekuporgatott uzsonnáravalóm mondjuk axe-ra áttolni és "Atziri’s Disfavour"
Vagy alapjáraton Axe-ra kihúzni és elsőnek egy “Hezmana’s Bloodlust” -ot megvenni nem tudom meik érdemesebb :stuck_out_tongue:

Én ebben a ligában kezdtem játszani Double Flame Totem Marauderrel, illetve most húzok egy Tornado Shot-os Rangert.