[Payday 2] pajtás kereső

Igen, azt elfelejtettem írni, h 9 után ritkán vagyok fennt ><, de ha máskor nem csak akkor érsz rá, hanem monjuk 4-5től is, akkor simán összejöhet amikor mem dolgozom… :smiley:

Naa, ma biztos ,hogy tudok jönni 9 után :smiley: max akkor nem ha hirtelen elmegy a net, szará megy valami alkatrész, jönnek az ufók, feltámadnak a dinók, kitör a 3. világháború, le jön Jézus(és fekete lesz) vagy jön mordor serege…

Este (9 után) ha mentek hívjatok bátran fent leszek, mármint steam-en

Szerintem ma nekem is jó lesz

nekem meg mindig jó igaz változó hogy mikor kapcsolom be a bestiát :sunglasses: de mondom ha fennt vagyok akkor írjatok rám és meglátjuk :smiley:

Mivel nem igazán van olyan aki akkor ér rá mint én akkor inkább hagyjuk :confused:
@SFGeri @sonziii ha ráértek zárható…

Nem szoktuk zárni a játékos társ kereső bejegyzéseket. Később is hasznos lehet a bejegyzés mások számára is. :slight_smile:

[payday 2] (pc) kezdőknek kulönösen de akár maxosok is johetnek

jaa akkor jó :slight_smile:

Én fent voltam mikor mindenki írta hogy ráér, de pont te voltál 9 után offline @BanisHead :open_mouth:

Én általában mindig fent vagyok 9 után :joy: mint most is :smiley: (csak ilyenkor tudok nyugottan játszani mert ha itthon vagyok akkor se hagynak békén…)

Lezárva ekkor: #31

opened #32

Szia, majd felveszlek barátnak én is :slight_smile: nincs kivel Payday-ezni

Sziasztok!
Egy kis payday nekem is jöhet. 9után meg simán fent vagyok még úgyhogy ha gondoljátok és még kell ember vagy még játszotok, akkor nyugodtan vegyetek fel.

Screw myself, az előbb voltam fent paydayen, holnap szerintem fentleszek sokáig (de & du). Ha van kedvetek akkor lehet egyet közösen rabolgatni (in-game only). Azt megkérdezhetem, hogy ki milyen klasszban van?

A múltkori összeröffenést kihagytam sajna,valahogy eddig nem hozott lázba de hétvégén játszottam pár meccset haverral és megjött a kedvem. :slight_smile: De most szólok a payday tudományom alulról karcolja a nullát. :smile:

ahogy az enyém is

Sziasztok! Játékos társakat keresünk Payday 2 Onedown Mapokhoz és az Achivementek 100%-hoz.
Jelenleg 2-en vagyunk, akik már régóta játszunk, de a család és egyéb elfoglaltságok miatt ritkán csak szombat este 10:00 után tudjuk összeegyeztetni. Ha esetleg valaki csatlakozna steamen megtaláltok csidersved néven.

Guten Abend Kollégen! Én is jönnék PayDay 2-zni.

Ha aktuális még akkor tudok jönni segíteni fejlődni én ugymond kivittem a játékot xxv-100 stb…