PC 300K-400K (Gaming & Munka) [...plz help meh...]

Sziasztok! :slight_smile:
A Segítségeteket szeretném kérni, gép építésben.
Nem vagyok annyira jártas asztali gépekben, világ életemben Laptopon toltam, mert a folytonos utazás mellé nem volt más lehetőségem. Most azonban, van lehetőségem egy komolyabb beruházásra, de mint ahogy már említettem, nem vagyok igazán jártas ezen a téren és szükségem lenne egy olyan gépre, amivel természetesen a Gaming és a Munka is lehetséges, 300-400 K körül.

Gaming téren, 1080p-s felbontás amit legalább olyan medium-high -t el kéne érni (R6, PUBG), Munka téren pedig a Grafikus programok ,modellezés és videóvágás.

A Válaszokat előre is köszönöm! :smiley:

Szia! Legyszives használd a keresőt,mert van egy erre kitalált oldal! Nap mint nap leírjuk ezeket.

Igen, mindent végig olvastam, ami ilyen téma.
De, olyat nem találtam (vagy nem értek annyira hozzá) ami, Játékra és munkára is jó. :confused:

M1… Azért köszi, hogy próbáltál segíteni!

Ma már nincs erőm konfigot írni holnap este felé ,ha nem felejtem el akkor írok egyet.

1 Like

Köszi köszi! :smile:

1 Like

Processor: AMD Ryzen 5 1600 -52K
Hűtő: Gyári
Alaplap: ASUS ROG STRIX B350-F -32K
HDD: Western Digital Caviar Blue -12K
SSD: Adata SU800 -15K
Táp: Be Quiet! Pure Power 10 600W CM -25K
RAM: Kingston HyperX Predator 8GB DDR4 3000MHz -35K
GPU: MSI GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 -140K

Ez így 315K kb.

Majd @meteoric87 gondolom ír véleményt,de szerintem ez így jó lesz. :slight_smile:

1 Like

Ryzenhez vegyél 3000MHz-es ramokat.

1 Like

Epic fail
Közben másnak is segítettem és teljesen el felfelejtettem h AMD-hez 3000mhz kell.

Javítva

1 Like

Szerintem már mehet az ssd-bők az su800, ramból 3000-3200 mhz . A videókártya árak nagyon magasak én inkább egy 2400g-t vennék videókártya nélkül és majd az új gen ből valamit.

Az még Április környékén jön ki. Ha most akar venni akkor ez kitarthat neki egy ideig

Amúgy bocsi,de a monitorral együtt 400K vagy csak a gép?

Én ha jól tudom a 2400g most jött ki a build ajánlóban is benne van.

Komoly munkára kevés lesz a 4 mag 8 szál hamarosan, én is az 1600-at venném (de még inkább a hamarosan érkező 2600-at).

Csak ismételni tudom amit egy másik topicban írtam:

Vagy várnék vele az új videokártya generációig, és addigra kijön a Ryzen 2 többi tagja, vagy most vennék egy 2200G-t 30-ért, videokártyát nem, csak majd az újat, és akkor eladnám a procit is mondjuk 25ért használtan és vennék egy 2600-at vagy ami hasonló lesz az újakból.

A többi alkatrész igazából megvásárolható már most is.

Ha az alaplap marad, az nem támogatja a predatort, így inkább CORSAIR 16GB / 3000MHZ VENGEANCE LPX BLACK KIT2 CMK16GX4M2B3000C15 most 57 körül van ami jó ár érte.

SSD-nél ha belefér a keretbe, inkább 250-eset néznék akár ugyanígy SU800-ból.

Házból én a Fractal Mesify C nagy rajongója vagyok, szép design és jo airflow jellemzi, nemrég akciós volt 21-ért, de most is 30 körül van.

1 Like

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :smiley:
Áprilisig még tudok várni szóval, a tanácsokat is megfogadom!

@VizesNinjonKovacs

Mivel a PC-vel kapcsolatban még felmerülhetnek kérdések, így inkább még nyitva hagyom.