PC alkatrészek

Sziasztok! Szeretnék egy PC-t összerakni és kikérném a véleményeteket hogy jó-e a setup amit összeállítottam. :slight_smile: Illetve ha valami rossz vagy nem találjátok jónak, akkor esetleg valami tanácsot szeretnék kérni hogy mit vegyek helyette. :slight_smile: Előre is köszönöm a segítséget és a válszokat.

Ház csere , nem tud levegőt szívni, az Intel jelenleg a hatalmas túlárazás/fogyás miatt nem éri meg , így megtudnál spórolni magadnak a cpu hűtő árát. Illetve szerintem mai játékokhoz kevés a 1050Ti

1 Like

image

Azért kifejtem hogy mi nem jó, csak hogy érthető legyen:

• Régi, halott CPU platform, 0 fejleszthetőséggel;
  • Főleg ha B250-es lapot veszel, azzal még overclockolni sem tudsz;
  • Overkill hűtő, főleg az ára miatt;
  • Ha az a memória 4GB-os, akkor az nagyon kevés;
  • 1050Ti-nál ennyiért sokkal jobbat kapsz;
  • A ház nagyon zárt elől, ahol a levegőt kéne beszivnia;
  • Gyenge táp.
4 Likes

Na, kérem:

Ezzel bódottá.

Ez még olcsóbb, és passzol is a Tomahawkhoz :slight_smile:

Igaz. Bár a tomahawk-on is van RGB asszem, ezért gondoltam, hogy a szürke Rgb kártya passzol a szürke RGB laphoz, és az RGB ramhoz. :smiley:

Nyílván 5 nappal korábban vettem meg, akkor még egy 10-essel drágább volt. Sad. :frowning:

Ha mindkét kártyát az aqua-s áron néztétek, akkor azok nem a Ti verziók.

Küldd vissza, ha neten vetted, 14 napon belül kérdés nélkül vissza kell vegyék

1 Like

Ma úgy látszik nem látok a szememtől. Az az AQUA-s kártya az nem a Ti-s változat, így nem fáj a szívem érte. :smiley:

Mekkora szar hogy így is kiírja :smiley:
Persze működik, azt írta hogy legolcsóbban 89k és egyből rányomtam :slight_smile:

Ja, én is bedőltem… akkor +4k -t rá kell számolni.

Miért ajánl mindenki AMD procit? Jobb mint az Intel? Vagy mi a külömbség? :smile:

Leírtuk 300+1 szer.
Ár-érték arány, több mag, jobb gyári hűtő, egy foglalatot tovább támogat, mint az Intel, teljesítménye munkára, game+stream re jobb, stb.

1 Like

Áhhh értem. És bocsánat hogy megkérdeztem csak nem olvastam utána. Dé köszönöm a segítséget. :slight_smile:

Semmi gond, ezért vagyunk itt.

2 Likes