PC Build ~200k megfelelő config

Hali, szerintetek az alábbi alkatrészek megfelelőek egymás mellé? Illetve, ha esetleg tudtok ajánlani jobbat valamelyik helyre, akkor azt szívesen fogadom. Első PC build, de próbáltam figyelni mindenre.

Konfig:

https://www.pcx.hu/geposszerako/?action=prodConfig&getConfig=1&haz=969967&tapegyseg=60133&processzor=172357&alaplap=351287&memo=802608&vga=836653&ssd=864826&vinyo=&huto=&cd=&oprendszer=&geposszeszereles=0&rendszertelepites=0&biosfrissites=1

Szia! Az ajánlót átolvastad már? Ha nem, mindenképp érdemes.

1 Like

Szerintem ez egy nem jó konfig. A Build ajánlót érdemes lenne átolvasni.

200k a kereted de 150k a konfig amit összeállítottál, igy nem egészen értem a dolgot.

Minimálisan módosítással maradva az intel platformnál akár 1660-al is ki lehet hozni a konfigot :wink:

áfa :smiley:

Ezt benéztem :smiley: Jogos meglátás!
Megszoktam hogy a webshopoknak kötelezző a bruttó árat feltümtetni mindenhol :slight_smile:

1 Like

Inkább néznék egy rx580 8gb használtan vagy egy 1060 6gb mint 1050ti-t a helyedben.

Köszi a válaszokat! Igen, néztem az ajánlót, igazából a kiindulási alap a budget intel volt, csak próbáltam levinni 150re az árat, de aztán matekolás után végül mégis 200 lett, szóval akkor lehet, hogy maradok egy az egyben annál. Viszont csak kíváncsiságból/tapasztalatszerzés miatt, miért rossz a konfig? Mire kéne figyelni a jövőben?

Haz, alaplap, videokártya ezek miatt rossz a build.

Az igazán necces cucc a konfigba a videókártya és a ház, a többi nem vészes habár lehetne finomhangolni a cuccot pár helyen.