Pc build - 400k

Sziasztok! Gépet szeretnék venni 400.000Ft körűl. Milyen gépet ajánlotok játékra ( PUBG és hasonló játékokra gondoljatok )
A Windowst is számoljátok bele és ott is Inkább a 10 -et. Elvárás vagy nagyon halk vagy pedig világítós de akkor nagyon )
ELORE IS KOSZI

Van egy PC építős topic-od, miért nem ott kérsz segítséget?

1 Like

Mert azota a z ára is változott meg az is h mire használnám fel

350k >>> 400k

PUBG, H1Z1, R6S >>> PUBG és hasonló

Én sok különbséget nem látok, a játékok gépigénye ugyan az, csak az összeg több, amit rákölthetsz.
De ha van javaslata valakinek, akkor írja le.

Performance, csak 1080-nal.

1 Like

Szia :smiley:
A Performance gép tényleg jó ár/érték arányú (gtx 1080-al), de mivel szeretnéd, hogy világítson így GIGABYTE GA-AB350-Gaming 3 alaplapot tudom ajánlani mellé.

Említetted már, hogy inkább Intel vonalon maradnál. Nos abból a Kaby Lake i5 kizárva, mert sokkal jobban megéri a Ryzen, i7 7700K jöhetne szóba, de akkor árban sajnos csak egy gtx 1080 férne bele és így egyáltalán nem járnál jobban.

Illetve:
Ha nem sürgős az új gép, én mindenképp az október 5-én megjelent (Coffee Lake) Intel i5 8400-at venném, nagyon jó ár érték aránnyal bír. A probléma csak az vele, hogy igen nagy készlethiány van belőle és alaplapokat is nehezen találni hozzá.

Itt elvileg lehet kapni, bár a több száz érdeklődő után nem hiszem, hogy sok marad abból a pár darabból…
Alaplapnak Z370-est… :smiley:

1 Like