PC buildbe kellene egy kis segítség

Haliho, egy ideje nézegetem a cuccokat az új gépembe ugyanis építés előtt állok viszont kellene egy kis segítség egy olyantol aki jobban ért hozzá mint mondjuk én, igazábol az lenne a fő kérdés, hogy ebből a buildből a táp ami nekem kérdéses, hogy az megfelelő lesz? illetve még a kártyát nem döntöttem el, hogy melyik legyen.

Alaplap: ASUS ROG STRIX X570-F

Proci: AMD Ryzen 7 3800X

Hűtő: COOLERMASTER MasterLiquid ML240R

SSD1: SAMSUNG 250GB 970 EVO Plus M.2
SSD2: SAMSUNG 1TB 860 EVO SATA 3 2.5"

RAM: CORSAIR 16GB Vengeance RGB Pro DDR4 3200MHz CL16 KIT

Kártya1: SAPPHIRE RX 5700 XT 8GB GDDR6 NITRO+
vagy
Kártya2: ASUS ROG Strix GeForce RTX 2070 Super 8GB GDDR6

Táp: CORSAIR TX Series Modular TX850M Gold 850W

Én a helyedben kivárnám az új Navi kártyákat, meg a 30xx nvidia széria fejleményeit. AMD oldalon elvileg hó vége fele érkeznek az új kártyák, Nvidia felől meg nem lehet tudni, mikor lesz belőle készlet. Az ML240 AIO proci hűtőt én személy szerint nem ajánlom, mert mocsok hangos (nekem is ilyen volt), inkább valami fasza léghűtőt vennék. No meg az új Ryzen széria is hamarosan megjelenik, amiért szintén érdemes kivárni. Most jelenleg sehogy nem éri meg gépet venni.

3 Likes

Október 20,.án jönnek az új ryzenek ha minden igaz.

3 Likes

És továbbra is ott a hetente frissülő build ajánló. Megjelenések után néznék rá én is.

2 Likes

Igen tudom, hogy most jönnek az uj genek, viszont nekem a jelenlegi is elég akkor viszont ez a build jó lenne ha igy nézzük?

1 Like

Ha így nézzük jó, de mostmár a helyedben várnék, ha nem is akarsz új cuccot venni (amit nem igazán értek), a jelenlegi legalább olcsóbb lesz.

5 Likes