PC építés (1080p, 60+ fps)

Üdv srácok, urak!

Legfeljebb két hónapon belül aktuális lesz számomra, egy pc építése. 1080p-ben stabil 60 fps-t szeretnék. Nem nagyon érdekel a design, még, majd ha egyszer úszom a pénzben abban is a segítségeteket fogom kérni.

Tudom, hogy nem a legjobb időben szeretnék alaktrészeket vásárolni, de remélem viszonylag jól megúszom.

Rossz AMD-s tapasztalataim sajnos vannak, szóval ha kérhetlek titeket arra a kérdésemre is válaszoljatok, hogy a Ryzen-NVIDIA párosításból adódhat bármi probléma? Kérlek titeket, hogy Intel és Amd verziót is dobjatok nekem.

A kártyával kapcsolatban mindenképp NVIDIA és ahogy utána jártam a 1060 lenne a legmegfelelőbb. Bár nem tudom mit bír egy 1050ti.

Nem szeretnék semmin sem spórolni.

A felső határ 250.000-270.000 Ft. Zárójeles, hogy lehetséges, hogy áfa nélkül juthatok hozzá pár alkatrészhez, de ha így lesz visszatérek ide. és újra a segítségeteket kérem.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

1 Like

A linkelt ajánlóból a Mainstream elég erre teljesen, max később még 8 giga rammal bővíted.

Viszont 2 hónap múlva már kint lesznek újabb Ryzenek, és az Intel 8. generáció maradéka, olcsóbb alaplapokkal.

Szerintem max vásárlás előtt 1 héttel érdemes visszatérni erre, 2 hónap még rengeteg idő.

És nem, nincs gond az AMD-nVidia párosítással.

Köszönöm szépen srácok, jelentkezem ha aktuális!