PC építés 300-400k

Sziasztok!

Szeretném frissíteni a gépemet, de körülbelül annyira értek hozzá, mint a paraszt bácsi a rakétákhoz. Leginkább játszok a gépen.
Jelenlegi felállásom a következő:
Egér, billentyűzet, monitor van, utóbbival 1920x1080-as felbontással.
Ház: Coolermaster K350
Proci: i3-3240
Alaplap: Gigabyte H77M-D3H
Táp: Corsair VS550
Kártya: 1050 Ti
Valami kimaradt, akkor szóljatok és igyekszem kideríteni.
Ebből nem tudom, hogy mi használható fel egy olyan géphez, ami jó pár évig bőven megszolgál majd. Illetve nem tudom, hogy a 1050 Ti mennyire lesz életképes a jövőre nézve. Nem tagadom, hogy szeretném megcsodálni a játékokat ultrán, ha lehetséges.

Válaszaitokat előre is köszönöm, akárcsak a segítséget és a tippeket. :slight_smile:
Üdvözlettel;
Dorasz!

Először is olvasd át alaposan a build ajánlót: Build ajánló, avagy: Milyen gépet vegyek?

Ha van normális SSD-d is, én a háttértárakat nem bántanám. Én a helyedben két dolog közül választanék:

I. A háttértárakon és kártyán kívül eladsz mindent, megtoldod a kereted és a pénzből megveszed a legjobb AMD buildet az ajánlóból, ami kijön. Kártyára spórolsz még, és később cseréled.

II. Eladod az egészet, hozzáteszed a pénzedhez, és megveszed a keretednek megfelelő legjobb AMD buildet.

4 Likes

Az RTX-t megéri megvenni? Nem jobb helyette egy 1080 Ti?

tudtommal nem, mivel az updateket már nem ahhoz optimalizálják.

3 Likes

azért jó áron nem kell temetni még azt a kártyát.
Bár én most tuti megvárnám a 3000es széria megjelenését

1 Like

Azok csúsztak most a virus helyzet miatt, ha jól tudom. De azok megint drágák, vagy arra játsszak, hogy ezáltal lemegy a régebbi szériák ára?
Meg a régi házam nem lenne megfelelő az új géphez? Nem az a legnagyobb tétel, csak mint hozzá nem értő érdekel.

Ősszel jönnek. 2 hónap.

Akár.
Igazából a 3060, ami várós, mint földi halandó érdekeltsége.

Egy bármilyen normális alap ház 15 rongy. Ilyenkor az már nem tétel